یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۸

قرعه کشی اولین دوره مسابقات فوتسال دانشجویان پسر (جام رمضان ۹۷)

جام رمضان ایران

بنابر گزارش مفداایران، قرعه‌کشی گروه‌بندی اولین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی ایران، روز چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت‌ماه در ساعت ۱۴ با حضور آقای هاشمی، مدیر امور دانشجویی و آقای شاهی مسئول برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان در محل مجموعه ورزشی شهید همت برگزار و طی این مراسم  بر اساس قرعه، تیمها در سه گروه  ۴ تیمی و یک گروه ۵ تیمی قرار گرفتند.

گروه ۱

گروه ۲

گروه ۳

گروه ۴

ردیف

تیم

ردیف

تیم

ردیف

تیم

ردیف

تیم

۱

قهرمان انشالله

۱

دنا

۱

رادیو پیراپزشکی

۱

زاگرس

۲

شهید حججی

۲

ثامن الحجج

۲

شهدای میانمار

۲

وحدت پیراپزشکی

۳

۱۰۵

۳

شاهین ۹۴

۳

سرخپوشان توانبخشی

۳

پیرا فوتبال

۴

۳۱۳

۴

شاهین ۹۴

۴

قرمزها

۴

کویر

۵

پزشکی

  • این مسابقات از تاریخ ۲۹ اردیبهشت آغاز وبه مدت ۱۲ شب از ساعت ۲۱ الی ۲۴ در سالن فوتسال شهید همت برگزار می‌گردد. برنامه زمانبندی مسابقات به شرح ذیل اعلام می‌گردد :

جهت دریافت جدول زمانبندی مسابقات اینجا را کلیک نمائید.

                      برنامه زمانبندی اولین دوره مسابقات  فوتسال جام رمضان دانشجویان پسر - سال  ۱۳۹۷

ردیف

روز و تاریخ

شماره بازی

مسابقه بین دو تیم

ساعت مسابقه

مرحله

۱

شنبه ۹۷/۲/۲۹

۱

قهرمان انشالله - ۳۱۳

۲۱  

مقدماتی گروه یک

شنبه ۹۷/۲/۲۹

۲

دنا - شاهین ۹۵

۲۱:۴۵

مقدماتی گروه دو

شنبه ۹۷/۲/۲۹

۳

رادیو پیرا - قرمزها

۲۲:۳۰

مقدماتی گروه سه

۲

یکشنبه ۹۷/۲/۳۰

۴

وحدت پیرا - پزشکی

۲۱  

مقدماتی گروه چهار

یکشنبه ۹۷/۲/۳۰

۵

پیرا فوتبال - کویر

۲۱:۴۵

مقدماتی گروه چهار

یکشنبه ۹۷/۲/۳۰

۶

تحصیلات تکمیلی - ۱۰۵

۲۲:۳۰

مقدماتی گروه یک

۳

دوشنبه ۹۷/۲/۳۱

۷

شاهین ۹۴- ثامن الحجج

۲۱  

مقدماتی گروه دو

دوشنبه ۹۷/۲/۳۱

۸

شهدای میانمار - سرخ پوشان توانبخشی

۲۱:۴۵

مقدماتی گروه سه

دوشنبه ۹۷/۲/۳۱

۹

زاگرس - پزشکی

۲۲:۳۰

مقدماتی گروه چهار

۴

سه شنبه ۹۷/۳/۱

۱۰

وحدت پیرا – پیرا فوتبال

۲۱  

مقدماتی گروه چهار

سه شنبه ۹۷/۳/۱

۱۱

قهرمان انشالله – ۱۰۵

۲۱:۴۵

مقدماتی گروه یک

سه شنبه ۹۷/۳/۱

۱۲

دنا – ثامن الحجج

۲۲:۳۰

مقدماتی گروه دو

۵

چهارشنبه ۹۷/۳/۲

۱۳

رادیو پیرا – سرخ پوشان توانبخشی

۲۱  

مقدماتی گروه سه

چهارشنبه ۹۷/۳/۲

۱۴

تحصیلات تکمیلی – ۳۱۳

۲۱:۴۵

مقدماتی گروه یک

چهارشنبه ۹۷/۳/۲

۱۵

زاگرس – وحدت پیرا

۲۲:۳۰

مقدماتی گروه چهار

۶

شنبه ۹۷/۳/۵

۱۶

کویر – پزشکی

۲۱  

مقدماتی گروه چهار

شنبه ۹۷/۳/۵

۱۷

شاهین ۹۴ – شاهین ۹۵

۲۱:۴۵

مقدماتی گروه دو

شنبه ۹۷/۳/۵

۱۸

شهدای میانمار - قرمزها

۲۲:۳۰

مقدماتی گروه سه

۷

 یکشنبه ۹۷/۳/۶

۱۹

زاگرس – کویر

۲۱  

مقدماتی گروه چهار

 یکشنبه ۹۷/۳/۶

۲۰

پزشکی – پیرا فوتبال

۲۱:۴۵

مقدماتی گروه چهار

 یکشنبه ۹۷/۳/۶

۲۱

قهرمان انشالله – تحصیلات تکمیلی

۲۲:۳۰

مقدماتی گروه یک

۸

دوشنبه ۹۷/۳/۷

۲۲

دنا – شاهین۹۴

۲۱  

مقدماتی گروه دو

دوشنبه ۹۷/۳/۷

۲۳

رادیو پیرا – شهدای میانمار

۲۱:۴۵

مقدماتی گروه سه

دوشنبه ۹۷/۳/۷

۲۴

زاگرس – پیرافوتبال

۲۲:۳۰

مقدماتی گروه چهار

۹

سه شنبه ۹۷/۳/۸

۲۵

کویر – وحدت پیرا

۲۱  

مقدماتی گروه چهار

سه شنبه ۹۷/۳/۸

۲۶

۱۰۵- ۳۱۳

۲۱:۴۵

مقدماتی گروه یک

سه شنبه ۹۷/۳/۸

۲۷

ثامن الحجج – شاهین ۹۵

۲۲:۳۰

مقدماتی گروه دو

سه شنبه ۹۷/۳/۸

۲۸

سرخ پوشان توانبخشی – قرمزها

۲۳:۱۵

مقدماتی گروه سه

۱۰

شنبه ۹۷/۳/۱۹

۲۹

تیم اول گروه یک - تیم دوم گروه سه

۲۱  

حذفی یک چهارم نهایی

شنبه ۹۷/۳/۱۹

۳۰

تیم اول گروه سه – تیم دوم گروه یک

۲۱:۴۵

حذفی یک چهارم نهایی

شنبه ۹۷/۳/۱۹

۳۱

تیم اول گروه دو – تیم دوم گروه چهار

۲۲:۳۰

حذفی یک چهارم نهایی

شنبه ۹۷/۳/۱۹

۳۲

تیم اول گروه چهار – تیم دوم گروه دو

۲۳:۱۵

حذفی یک چهارم نهایی

۱۱

یکشنبه ۹۷/۳/۲۰

۳۳

برنده بازی ۲۹ – برنده بازی ۳۱

۲۱

نیمه نهایی

یکشنبه ۹۷/۳/۲۰

۳۴

برنده بازی ۳۰ – برنده بازی ۳۲

۲۲

نیمه نهایی

۱۲

دوشنبه ۹۷/۳/۲۱

۳۵

بازنده بازی ۳۳ – بازنده بازی ۳۴

۲۱

رده بندی

دوشنبه ۹۷/۳/۲۱

۳۶

برنده بازی ۳۴ – برنده بازی ۳۴

۲۲

فینال

جعفرابراهیمی(نماینده مفداایران در تربیت بدنی دانشگاه)

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.