دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۳

مدیر انتشارات دانشگاه: ۳۸۰ عنوان کتاب فارسی و لاتین از نمایشگاه کتاب تهران خریداری شد

دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی

  مدیر اطلاع رسانی پزشکی و انتشارات دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی اعلام کرد: ۱۲۰ عنوان کتاب لاتین و ۲۶۰ عنوان کتاب فارسی مورد نیاز گروه های مختلف آموزشی و مراکز تحقیقاتی دانشگاه ، از نمایشگاه کتاب تهران خریداری شد.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی؛  دکتر " گیتا موللی "  مدیر اطلاع رسانی پزشکی و انتشارات دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی اعلام کرد:  پیش از برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، با کسب نظر از گروه های آموزشی و مراکز تحقیقاتی دانشگاه، به نیازهای مطالعاتی و کتب درخواستی آنها دست یافتیم و براساس نظر گروه ها و مراکز تحقیقاتی، کتاب های مورد نیاز خریداری شد.

     وی با اشاره به اینکه از روز اول نمایشگاه ، پنج تن از کتابداران  دانشگاه  همراه با کارپرداز مربوطه، نسبت به خرید کتب مورد نیاز اقدام کرده اند، گفت: ۴۰۰ میلیون  ریال هزینه خرید کتاب های مورد نیاز دانشگاه از نمایشگاه امسال شد که تا حد زیادی پاسخگوی نیازهای آموزشی و پژوهشی گروه ها و مراکز تحقیقاتی خواهد بود.

    مدیر اطلاع رسانی پزشکی و انتشارات دانشگاه  همچنین از تنوع مجموعه کتابهای عرضه شده در غرفه دانشگاه در نمایشگاه کتاب گفت که جدیدترین کتب مهم رشته های مختلف دانشگاه همچون رشته های فیزیوتراپی ، ارگونومی ، مددکاری اجتماعی ، شنوایی شناسی ، روانشناسی ، گفتاردرمانی و بینایی سنجی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دارند.

    دکتر موللی افزود: تازه ترین نسخه پژوهشی چاپ شده از " مصاحبه ساختاریافته بالینی برای ارزیابی اختلال های DSM-۵   " تدوین و ترجمه دکتر " پروانه محمدخانی " که کتاب مرجع برای تشخیص اختلالات روانی است ، مجموعه آزمون های تخصصی ، مجموعه کتب " مداخله زودهنگام برای کودک کم شنوا " ، و " مداخله زودهنگام در زبان و گفتار " ، از جمله کتاب های مهم عرضه شده در غرفه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در نمایشگاه کتاب تهران  می باشد .

    وی همچنین اظهارداشت: دانشگاه ، امسال از مدت زمان برگزاری  نمایشگاه کتاب ، بهره بیشتری برده و با همکاری دو تن از دانشجویان ، روزانه تعاملات خود با دیگر دانشگاه ها و انتشارات دیگر در نمایشگاه کتاب را افزایش داده است.

    وی افزود: با برقراری ارتباط نزدیک و چهره به چهره با مسئولان غرفه های مختلف و انتشارات گوناگون ، نسبت به معرفی دانشگاه و کتاب های تخصصی دانشگاه بعنوان مرجع معتبر آموزشی و پژوهشی در حوزه های توانبخشی ، سلامت روان و سلامت اجتماعی اقدام کرده و  هدف " اطلاع رسانی " و " بازاریابی " را در زمینه انتشارات پیگیری کرده ایم.

     انتشارات دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از تاریخ ۱۱ اردیبهشت ماه با برپایی غرفه در نمایشگاه کتاب تهران ، بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب از تازه ترین انتشارات دانشگاه را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده است.

    غرفه این دانشگاه که تا ۲۲ اردیبهشت ماه دایر خواهد بود، به شماره ۱۷۵ ، در مصلی بزرگ تهران ، سالن ناشران دانشگاهی ، سالن  F۶  واقع شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.