سه‌شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۹

به گزارش خبری مفدا - جهرم

تشکیل ۱۰جلسه از سری جلسات کمسیون ماده یک ( بررسی اسناد و پرونده های فرهنگی اساتید متقاضی جهت ارتقاء )

تشکیل 10جلسه از سری جلسات کمسیون ماده یک

به همت اداره تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی جهرم از تیرماه ۹۵ تاکنون بیش از ۱۰ جلسه از سری جلسات کمسیون ماده یک در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار گردیده است.

به همت اداره تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی جهرم از تیرماه  ۹۵ تاکنون بیش از ۱۰ جلسه از سری جلسات کمسیون ماده یک در دفتر معاونت  فرهنگی و دانشجویی  دانشگاه برگزار گردیده است  . این کمسیون که جهت بررسی پرونده ها و مدارک فرهنگی اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه جهت ارتقاء به مرتبه دانشیاری منعقد می گردد متشکل است از نماینده نهاد مقام معظم رهبری به عنوان ریاست کمسیون ،   معاون فرهنگی و دانشجویی،   دبیر کمسیون ، معاون آموزشی دانشگاه ،   مدیر اداره تعالی فرهنگی ،   یک نفر عضو هیات علمی با مرتبه دانشیاری  ،   کارشناس فرهنگی و مسوول رسیدگی به اسناد و مدارک اساتید  . در این جلسات علاوه بر امتیازدهی و رسیدگی پرونده های اساتید متقاضی ،   صورتجلسه و جداول فرهنگی تنظیم و پس از تایید در دبیرخانه مرکزی ارتقاء به تهران ارسال می گردد  .

اسامی اساتید و اعضایی که تا کنون مراجعه و به مرتبه دانشیاری ارتقاء پیدا کرده اند عبارتنداز  :

جناب آقایان دکتر لطف اله دژکام ،   دکتر محمدحسین  مدبر ،   دکتر رحیم رئوفی ،   دکتر رضا صحرایی ،   دکتر محمدصادق صنیع جهرمی ،   دکتر محمد رادمهر ، دکتر دانش جوشقانی ،   دکتر کاووس صلح جو ،   دکتر حسن ضابطیان ،   دکتر اسماعیل مناقب

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.