یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۸

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام

همایش پیاده روی

به همت اداره تربیت بدنی دانشگاه همایش پیاده روی خانوادگی مسئولان، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه برگزار شد

 

به گزارش مفدا ایلام، به مناسبت هفته سلامت، همایش پیاده روی خانوادگی با حضور مسئولان، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایلام از محل پل زیرگذر بلوار پژوهش تا مرکز پردیس بانگنجاب برگزار شد.

 در این همایش که با همکاری معاونت بهداشتی، معاونت فرهنگی و دانشجویی و روابط عمومی برگزار شد، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، هفته سلامت و تقدیر از حضور شرکت کنندگان در همایش پیاده روی گفت: برگزاری این همایش ها علاوه بر فواید جسمی و روحی، سبب تقویت و توسعه نشاط اجتماعی و شادابی جامعه می شود.

دکتر راضی ناصری فر فعالیت و تغذیه مناسب را از اولویت های اصلی در جهت حفظ سلامت برشمرد و خاطرنشان کرد: ورزش ضامن سلامتی و راه مقابله با بیماری های مختلف است و شرکت افراد در سنین مختلف نشانگر اهمیت آنان به مقوله ورزش و سلامتی می باشد.

در ادامه نیز معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام نیز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، هفته سلامت و تقدیر از حضور مسئولان، اساتید، کارکنان و دانشجویان در همایش پیاده روی عنوان کرد: ورزش و فعالیت بدنی نه تنها به بهداشت جسم بلکه به بهداشت روانی فرد و به تبع نشاط و شادابی همگانی هم کمک می کند.

دکتر روح الله استاک ضمن تقدیر از اهتمام و تعامل معاونت بهداشتی، مجموعه معاونت فرهنگی و دانشجویی، مدیریت فرهنگی، امور عمومی، اداره تربیت بدنی دانشگاه، روابط عمومی، فوریت های پزشکی و دیگر مسئولان دانشگاه در برگزاری همایش پیاده روی خاطرنشان کرد: حضور در این همایش و تلاش برای برگزاری مطلوب آن نشان از همبستگی و همدلی مجموعه دانشگاه دارد.

در ادامه نیز سرپرست اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، هفته سلامت و تقدیر از حضور مسئولان، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه در همایش پیاده روی ابراز کرد: حضور این عزیزان در این همایش نشان از توجه به مقوله سلامت و نهادینه شدن آن در سطح دانشگاه علوم پزشکی است.

صحرا بیرامی در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه دانشگاه به عنوان متولی سلامت جامعه می تواند الگوی سایر دستگاهها، ارگان ها و سازمان ها در ترویج فرهنگ ورزش همگانی باشد، یادآور شد: مسئولان دانشگاه در جهت ترویج ورزش در سطح دانشگاه با برگزاری همایش پیاده روی به صورت مستمر در طول سال موافقت نمایند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه و دبیر ستاد برگزاری هفته سلامت نیز بعنوان دیگر سخنران این همایش ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و هفته سلامت و تقدیر از حضور شرکت کنندگان در همایش پیاده‌روی افزود: نامگذاری شعار امسال تحت عنوان سلامتی برای همه در همه جا نشانگر اهمیت مقوله سلامت در جامعه بعنوانیک اولویت در زندگی فردی و اجتماعی می باشد.

محمدرضا سپهر ادامه داد: همکاران با حضور در همایش پیاده روی در راستای ترویج فرهنگ ورزش همگانی و سلامت فردی و اجتماعی تلاش کنند.

گفتنی است که این همایش با حمایت رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام به عنوان رییس ستاد برگزاری هفته سلامت برگزار شد.

همچنین در پایان این همایش به شرکت کنندگان به قید قرعه تعداد 45 جایزه شامل 3 دستگاه دوچرخه و 42 عدد اقلام ورزشی اهداء شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.