دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶

امکان حضور دانشجویان ۵۷ کشور عضو سازمان همکاری اسلامی در رقابت "کنز"

مسابقات کنز

دبیر اجرایی رقابت علمی کنز با تاکید بر اینکه دانشجویان و دانش‌پژوهان ۵۷ کشور عضو سازمان همکاری اسلامی می‌توانند در رقابت دانشجویی کنز شرکت کنند، گفت: سن شرکت‌کنندگان باید بین ۱۸ تا ۴۵ سال باشد.

به گزارش مفدا به نقل از ایسنا محمدحسین قمری دبیر اجرایی رقابت علمی کنز، این رقابت را مسابقه‌ای بین دانش‌پژوهان، دانشجویان و استادان دانست که ایده‌های خود را در قالب یک ویدئوی حداکثر ۵ دقیقه‌ای ارائه می‌کنند.

به گفته وی دانش‌پژوه در تعریف این رقابت به تمام دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی اطلاق می‌شود.

دبیر اجرایی رقابت علمی کنز  "سلامت"، "انرژی"، "فناوری اطلاعات و ارتباطات"، "اقتصاد" و "آب و محیط زیست را از حوزه‌های رقابت علمی کنز نام برد و یادآور شد: شرکت‌کنندگان با هر رشته تحصیلی می‌توانند در این رقابت شرکت کنند.

قمری با بیان اینکه این رقابت در سطح جوامع اسلامی و بین‌الملل برگزار می‌شود، اظهار کرد: تمام دانشجویان در هر رشته و مقطعی و در هر دانشگاهی در ایران می‌توانند در این رقابت شرکت کنند؛ ضمن آنکه دانشجویان ۵۷ کشور عضو سازمان همکاری اسلامی (OIC) می‌توانند در این رقابت ثبت نام کنند.

دبیر اجرایی رقابت علمی کنز سن شرکت کنندگان در این رقابت را ۱۸ تا ۴۵ سال ذکر و اضافه کرد: ایده‌های مطرح شده باید قابل اجرا باشند و ایده‌ها حداقل باید در سطح یک ماکت اجرا شده و از طرف استادان بزرگ علمی، تاییدیه علمی گرفته باشند.

علاقه‌مندان برای ثبت نام در این رقابت می‌توانند با مراجعه به سایت WWW.MUSTAFAPRIZE.ORG بخش رقابت علمی کنز نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.