یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵

در ادامه سلسله بازدیدهای معاون وزیر و هیات همراه از دانشگاه‌های علوم پزشکی؛

معاون وزیر بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی اراک بازدید می‌کند

دانشگاه اراک

در ادامه سلسله بازدیدهای معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و هیات همراه از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، دکتر محمد رضا فراهانی روز سه‌شنبه ۲۸ فروردین ماه در دومین برنامه بازدید از دانشگاه‌ها در سال ۹۷، از دانشگاه علوم پزشکی اراک بازدید می‌کند.

به گزارش مفدا ، در ابتدای این برنامه سفر یک‌روزه، دکتر محمد رضا فراهانی در بدو حضور در دانشگاه علوم پزشکی اراک طی نشستی با  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، مدیران فرهنگی و دانشجویی و همچنین کارشناسان و کارکنان این معاونت دیدار خواهد کرد و ضمن استماع گزارش عملکرد این معاونت در حوزه‌های مختلف فرهنگی، صنفی، رفاهی، آموزشی و... از نزدیک با مسائل و مشکلات این دانشگاه آشنا خواهد شد.

در ادامه دکتر محمد رضا فراهانی و تیمی از کارشناسان و مدیران معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، در نشستی جداگانه با نمایندگان تشکل‌های اسلامی دانشگاه به گفت وگو می‌نشیند. همچنین معاون وزیر طی نشستی با نمایندگان شوراهای صنفی دانشگاه علوم پزشکی اراک به گفت وگو خواهد نشست و ضمن شنیدن سخنان نمایندگان شوراهای صنفی و آشنا شدن با مشکلات و مسائل آنها در حوزه خود، به ارایه راهکارهای لازم جهت بهبود سطح کیفی فعالیت‌های این شورا می‌پردازد.

در ادامه این سفر یک‌روزه، نشست با نمایندگان نشریات دانشجویی، انجمن‌های علمی و کانون‌های فرهنگی دانشگاه و همچنین بازدید، از خوابگاه‌ها، سلف سرویس‌ها و امکان رفاهی و ورزشی دانشگاه علوم پزشکی اراک از جمله برنامه‌های این سفر است.

در برنامه اخیر سفرهای تیم معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به دانشگاه‌های علوم پزشکی، دکتر فراهانی و هیات همراه روز سه‌شنبه ۲۱ فروردین از دانشگاه علوم پزشکی سمنان بازدید کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.