شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۶

تاکنون ۲۴ هزار نفر از دانشگاهیان علوم پزشکی در جشنواره قرآن و عترت ثبت نام کرده‌اند

۳۱ فروردین آخرین فرصت ثبت نام در جشنواره قرآن و عترت علوم پزشکی

تاکنون ۲۴ هزار و ۲۳نفر از دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی در بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ثبت نام به عمل آورده‌اند. ۳۱ فروردین آخرین فرصت ثبت نام در جشنواره قرآن و عترت علوم پزشکی

به گزارش مفدا رفسنجان، از ابتدای آغاز ثبت نام از متسابقین جشنواره بیست و سوم تاکنون تعداد ۲۴هزار و ۲۳ نفر از دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی در این رویداد بزرگ قرآنی ثبت نام کرده‌اند.

از تعداد ۲۴هزار و ۲۳نفر ثبت نام کننده، تعداد ۸۳۹ نفر اساتید، تعداد ۱۰هزار و ۱۱۴نفر دانشجو و ۱۳هزار و ۷۰نفر کارمند در این جشنواره ثبت نام کرده‌اند که بیشترین آمار ثبت نام کنندگان مربوط به کارمندان دانشگاه‌های علوم پزشکی است.

از ابتدای مرحله ثبت نام این دوره از جشنواره تاکنون، دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز ، کرمانشاه و سبزوار به ترتیب بیشترین آمار ثبت نام کنندگان را به خود اختصاص داده‌اند.

بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت ویژه دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که ثبت نام آن آغاز شده است، در بخش دانشگاهی از اردیبهشت‌ماه امسال آغاز می‌شود. همچنین مرحله نهایی این جشنواره تابستان امسال  به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار خواهد شد.

بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت،  با شروع ثبت نام برای حضور در این جشنواره وارد فاز اجرایی خود شده است. قبل از شروع ثبت نام، آیین نامه این دوره از جشنواره در نیمه اول دی ماه به تمامی واحدهای دانشگاهی وزارت بهداشت ابلاغ شد تا با جشنواره دوره بیست و سوم بیش از پیش آشنا شوند.

بر اساس آنچه که در آیین نامه دوره بیست و سوم دانشگاهیان وزارت بهداشت آمده است، در دوره بیست و سوم در دو مرحله دانشگاهی و سراسری برگزار می‌شود و ویژه کارکنان، اساتید و دانشجویان این وزارتخانه است که از بین آنها اساتید و دانشجویان برگزیده به جشنواره ملی در سال ۹۷ راه خواهند یافت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.