چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰

ثبت نام بیست وسومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت از مرز ۲۰ هزار نفر گذشت

قرآن و عترت

ثبت نام بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان از مرز ۲۰ هزار نفر گذشت.

به گزارش مفدا، از ابتدای آغاز ثبت نام بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور تاکنون ۲۰ هزار نفر از دانشجویان، کارکنان و اساتید در بزرگترین رویداد قرآنی وزارت بهداشت ثبت نام کرده اند.

مرحله نهایی بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور امسال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار خواهد شد.

ثبت نام بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور از اواخر بهمن ماه سال گذشته آغاز شد و تا ۳۱ فروردین ماه ۹۷ ادامه خواهد داشت که پیش بینی می شود امسال نسبت به دیگر سالها، شمار ثبت نام کنندگان از این رویداد بزرگ قرآنی افزایش یابد.

دانشگاههای علوم پزشکی سبزوار، کرمانشاه و شیراز تاکنون بیشترین ثبت نام را نسبت به این جشنواره قرآنی داشته اند.

یست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت ویژه دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که ثبت نام آن روزهای گذشته آغاز شد، در بخش دانشگاهی از اردیبهشت‌ماه سال آینده آغاز می‌شود. همچنین مرحله نهایی این جشنواره تابستان سال آینده به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار خواهد شد.

بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت،  با شروع ثبت نام برای حضور در این جشنواره وارد فاز اجرایی خوده شده است. قبل از شروع ثبت نام، آیین نامه این دوره از جشنواره در نیمه اول دی ماه به تمامی واحدهای دانشگاهی وزارت بهداشت ابلاغ شد تا با جشنواره دوره بیست و سوم بیش از پیش آشنا شوند.
بر اساس آنچه که در آیین نامه دوره بیست و سوم دانشگاهیان وزارت بهداشت آمده است، در دوره بیست و سوم در دو مرحله دانشگاهی و سراسری برگزار می‌شود و ویژه کارکنان، اساتید و دانشجویان این وزارتخانه است که از بین آنها اساتید و دانشجویان برگزیده به جشنواره ملی در سال ۹۷ راه خواهند یافت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.