یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۸

بیمارستان علامه بهلول گناباد به عنوان یک برند در منطقه شناخته می شود

گناباد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: بیمارستان علامه بهلول گناباد با ارائه خدمات مختلف درمانی, ازجمله جراحی مغز و اعصاب این بیمارستان توسط دکتر القاسی در منطقه, به عنوان یک برند در ارائه خدمات درمانی شناخته می شود

به گزارش مفدا گناباد، دکتر باذلی در نشست خبری با خبرنگاران گفت: بخش جراحی مغز و اعصاب این بیمارستان به کل منطقه خدمات ارائه می کند که این موضوع, لزوم گسترش خدمات قابل ارائه در این بخش را می طلبد هر چند کلیه امکانات بخش اتاق عمل جراحی مغز و اعصاب بیمارستان کامل است و ما به دنبال تربیت نیروی متخصص در این بخش هستیم تا خدمات ارائه شده تداوم داشته باشد.

 باذلی با اشاره به راه اندازی امداد هوایی در اوایل سال 97 گفت: با توجه به تغییر نوع زندگی مردم و افزایش سکته های قلبی و مغزی انتقال سریع بیمار اهمیت زیادی دارد که راه اندازی اورژانس هوایی در گناباد در این راستا کارهای مقدماتی اش انجام شده و بزودی افتتاح خواهد شد.

وی در ادامه افزود: یکی از بخش هایی که مراجعان زیادی در خارج از شهرستان دارد بخش آنژیوگرافی قلب است که مد نظر دانشگاه است و امیدوارم با توجه به اقداماتی که در حال انجام داریم تا پایان سه سال آینده امکان ارائه خدمت در این مورد به بیماران در گناباد فراهم شود.

باذلی تصریح کرد: ‌دانشگاه به لحاظ توسعه فیزیکی در سال های اخیر پیشرفت چشم گیری داشته و ضمن توجه به این بحث قصد دارم بیشتر در بحث افزایش کیفیت خدمات ارائه شده و افزایش رشته های دانشگاه حرکت کنیم.
وی از اخذ مجوز برای تاسیس رشته پرستاری سالمندی در دانشگاه علوم پزشکی گناباد خبر داد و افزود: در حوزه پردیس دانشگاه قابلیت رشد زیادی دارد و اقداماتی برای اخذ مجوز برای چهار یا پنج رشته جدید انجام شده که بزودی محقق می شود ضمن اینکه مجوز جذب ۲۵عضو هیئت علمی جدید نیز گرفته شده است.

وی در مورد سیستم نوبت دهی بیمارستان و مشکلات آن گفت: حجم بالای مراجعه به پزشک متخصص عامل این مشکل است که عملا  کاری برای تغییر وضعیت سیستم نوبت دهی نمی شود انجام داد چراکه این مشکل یک بحث فرهنگی است و تنها با اصلاح سیستم ارجاع از طریق پزشک عمومی قابل حل خاهد بود.
رئیس دانشگاه بیان داشت: بزودی کلینیک ویژه دانشگاه که در حال حاضر در ساختمان جهاد دانشگاهی و کلینیک میدان غدیر مستقر است به بیمارستان ۲۲بهمن منتقل خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.