یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴

رییس دانشگاه علوم پزشکی علوم پزشکی بوشهر در استقبال از معاون فرهنگی وزارت بهداشت:

صاحبان اصلی دانشگاه دانشجویان هستند

ورود دکتر فراهانی به بوشهر و نشست با مدیران و کارکنان معاونت فرهنگی دانشجویی و نشست با رییس و معاونان دانشگاه به روایت تصویر

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در استقبال از دکتر محمدرضا فراهانی معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت گفت: صاحبان اصلی دانشگاه دانشجویان هستند و دانشگاه بر محور دانشجویان اداره می‌شود و این موضوع استراتژی اصلی ماست.

دکتر سعید کشمیری با حضور در فرودگاه بین‌المللی بوشهر در جایگاه ویژه فرودگاه با خوش‌آمد گویی به دکتر فراهانی و هیأت همراه به استان بوشهر افزود:دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دو هزار و 360 دانشجو و 200 نفر اعضای هیأت علمی دارد و پنجاه درصد از دانشجویان از خوابگاه‌های ملکی و استیجاری استفاده می‌کنند.

وی با بیان اینکه از امور دانشجویی و پشتیبانی مالی خوبی صورت می‌گیرد بیان داشت: در صورت محقق شدن بودجه دانشگاه سرانه دانشجویی افزایش خواهد یافت

وی افزود: ماسعی‌ می‌کنیم ارتباط خوبی با تشکل‌های دانشجویی برقرار کنیم و به آن‌ها فرصت دهیم که در برنامه‌های اجتماعی که در سطح استان برگزار می‌شود مشارکت داشته باشند.

دکتر کشمیری گفت:یکی از مأموریت‌های ویژه ما در بخش دانشجویی ایجاد نشاط است و دوست داریم اگر نقدی در عملکرد ما وجود دارد به‌صورت شفاف بیان شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار امیدواری کرد: معاون فرهنگی و بهداشت و هیأت همراه، سفر خوبی را در استان بوشهر داشته باشند.

معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت نیز با ابراز خرسندی از حضور در دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: از اول امسال تاکنون از35 دانشگاه علوم پزشکی بازدید به‌عمل‌آمده و جلسات خصوصی با گروه‌های هدف دانشجویی تشکیل و مسایل و مشکلات آن‌ها بررسی شده است.

دکتر محمدرضا فراهانی افزود: دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جشنواره فرهنگی بسیار فعال بودند و تا پاسی از شب برنامه‌های هنری اجرا می‌کردند که مورد استقبال دیگر  دانشجویان علوم پزشکی کشور قرار گرفت.

انتهای پیام/ س. ر

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.