یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸

صد در صد وام‌های ودیعه مسکن متاهلی را پوشش داده‌ایم/ هیچ درخواستی نبوده که پرداخت نشده باشد

وام دانشجویی

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: تمام درخواست‌های وام ودیعه مسکن متاهلی تاکنون پرداخت شده و اگر دانشجویی نتوانسته این وام را دریافت کند مشکل از ثبت درخواست توسط دانشگاه است.

به گزارش مفدا، ذوالفقار یزدان مهر، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در گفت‌وگو با دانشجو، در خصوص پرداخت وام ودیعه مسکن نیز گفت: در سال ۹۵ ودیعه مسکن دو برابر شد که در دانشگاه‌های تهران از هفت میلیون به پانزده میلیون تومان، در کلان شهرها از شش میلیون به دوازده میلیون و در سایر شهرها نیز از چهار و نیم میلیون تومان به نه میلیون تومان افزایش یافت.
وی در خصوص ارتباط دانشجویان یزد در خصوص عدم پرداخت ودیعه مسکن به متاهلی گفت: تمام درخواست‌های وام ودیعه مسکن متاهلی تاکنون پرداخت شده و اگر دانشجویی نتوانسته این وام را دریافت کند مشکل از ثبت درخواست توسط دانشگاه است چرا که در ماه گذشته شکایت‌هایی در این خصوص داشتیم که مشخص شد دانشگاه درخواست دانشجویان را ثبت نکرده است.
یزدان مهر یادآور شد: براساس پیگیری‌هایی که ما داشتیم هیچ دانشجویی نبوده که درخواست وام ودیعه مسکن داده باشد دانشگاه تایید کرده، اما صندوق رفاه پرداخت نکرده باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.