یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۱

خبر خوش برای شرکت کنندگان در جشنواره قرآنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛

اختصاص امتیازات ویژه برای شرکت کنندگان در بیست و سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت

جشنواره

رئیس اداره قرآن و عترت علوم پزشکی شیراز گفت: طبق هماهنگی‌های بعمل آمده مابین مدیریت‌های تعالی فرهنگی و منابع انسانی ، مقرر شد تا امسال هم به کارکنانی که در جشنواره قرآن و عترت شرکت می‌کنند و حائز حد نصاب خاصی از امتیاز می گردند، امتیاز معادل آموزش ضمن خدمت جهت سال ۹۷   اختصاص یابد و در عین حال به افرادی که در برخی رشته های این جشنواره حائز مقام اول تا سوم شوند امتیاز ارزشیابی پایان سال ۹۷ تعلق خواهد گرفت.

بنا به گزارش مفدا شیراز، جهت شرکت کنندگان در بیست و سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، امتیاز آموزشی، امتیاز ویژه ارزشیابی سالیانه و نیز ارتقاء فرهنگی در نظر گرفته شده است.

رییس اداره قرآن و عترت مدیریت تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این باره گفت: امسال برای دومین سال پیاپی، موفق شدیم تا با پیگیری های مستمر، امتیاز آموزش ضمن خدمت و یا امتیاز ارزشیابی سالانه  به کارمندان شرکت کننده در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت اختصاص دهیم.

عطاالله امیدواری ادامه داد: طبق هماهنگی های بعمل آمده مابین مدیریت های تعالی فرهنگی و منابع انسانی، مقرر شد تا امسال هم به کارکنانی که در جشنواره قرآن و عترت شرکت میکنند و حائز حد نصاب خاصی از امتیاز می گردند، امتیاز معادل آموزش ضمن خدمت جهت سال ۹۷   اختصاص یابد و در عین حال به افرادی که در برخی رشته های این جشنواره حائز مقام اول تا سوم شوند امتیاز ارزشیابی پایان سال ۹۷ تعلق خواهد گرفت.

وی افزود: از آنجا که هر نفر میتواند همزمان در ۳ رشتهء جشنواره ثبت نام و شرکت کند، لذا این امکان وجود دارد که هر نفر در صورت کسب امتیازات لازم و حد نصاب نمرات، بتواند مجموعاً از ۳ امتیاز آموزش ضمن خدمت و یا ارزشیابی جداگانه بهره مند شود.

او ادامه داد: همچنین بر اساس مصوبه شورای فرهنگی و تایید ریاست دانشگاه، امتیاز ارتقاء فرهنگی به اساتید و اعضاء هیئت علمی که در این جشنواره شرکت کنند تعلق می گیرد که در صورت کسب مقام در هر یک از رشته های جشنواره، امتیاز بیشتری نیز کسب خواهند کرد.

امیدواری در مورد امتیازات بخش دانشجویان گفت: در خصوص دانشجویان نیز به شرکت کنندگان در جشنواره، امتیاز فرهنگی تعلق می گیرد که در بسیاری از انتخاب ها و جشنواره های دانشجویی مانند جشنواره ملی انتخاب دانشجوی نمونه حائز اهمیت بوده و دارای امتیاز است.

چهره قرآنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اظهار داشت: از آنجا که مسابقات مذکور در بخش‌های شفاهی، کتبی،  پژوهشی، فناوری،  ادبی  و هنری برگزار می‌شود، یکی از بهترین رشته ها برای شرکت کردن عموم افراد که ممکن است تخصص قرآنی خاصی هم نداشته باشند شرکت در رشته های بخش کتبی مانند رشته احکام و تفسیر می باشد که این بخش، خود شامل ۹ رشته متنوع است و داوطلبان در هر رشته باید یک کتاب معرفی شده را مطالعه نمایند و در آزمون کتبی که در روز ۲۴ اردیبهشت برگزار می شود شرکت کنند.

وی با یادآوری اینکه این مسابقات در سه گروه دانشجویان، اساتید و کارکنان برگزار می‌شود اظهار داشت: مرحله دانشگاهی مسابقات بخش شفاهی در نیمه اول اردیبهشت ماه برگزار می گردد که جزئیات آن بزودی اعلام می شود و مرحله دانشگاهی بخش کتبی نیز در تاریخ ۲۴  اردیبهشت ماه ۹۷ و براساس زمان بندی اعلام شده از سوی وزارت متبوع برگزار خواهد شد.

جشنواره سراسری قرآن و عترت، در تابستان سال ۹۷ و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان و در شهر رشت برگزار خواهد گردید.

جزئیات این امتیازات را می توانید از این جدول مشاهده نمائید

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.