شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳

گزارشی از برگزاری بازارچه خیریه التیام

بازارچه خیریه به رسم باران

این روزها همه جا همهمه‌ی خرید و روزهای عید است. اما دلمان آرام و قرار نمی‌گیرد که التیام درد نیازمندان نباشیم و تنها به خود بیندیشیم.

تپش قلب‌هایمان فریاد این حس قشنگ محبت است که می‌توان سراغ آن رفت.

مختصاتشان همین حوالی است..

کانون دانشجویی التیام دانشگاه علوم پزشکی ایران در خرداد ماه ۹۳ فعالیت خود را به طور رسمی آغازکرد که در سال ۹۵ به عنوان برترین خیریه وزارت بهداشت انتخاب شد و آقای ناصر کاوه پور دبیر اسبق این کانون، عنوان دانشجوی فداکار را کسب کرد از جمله فعالیت‌های صورت گرفته این کانون در سال گذشته می‌توان به مواردی همچون بازدید از بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه و بهزیستی‌ها، اجرای طرح ارزاق ماه مبارک رمضان ۹۶، بازارچه به رسم باران ۲، طرح نیکی ماندگار۲(جمع آوری بن کتاب از دانشجویان و خرید کتاب برای ۲۰ دانش آموز نیازمند)، نمایشگاه عکس از فعالیت‌های یکساله التیام و ... اشاره کرد.

از جمله برنامه‌هایی که برای آینده‌ی این کانون دانشجویی در نظر گرفته شده طرح اهدا خون، برگزاری همایش بزرگ خیرین، جشن وروردی ۹۶، بارارچه به رسم باران۳، برگزاری کمپین‌های علمی و فرهنگی و ... می‌باشد.

لازم به ذکر است که از پرطرفدارترین فعالیت‌های این کانون دانشجویی، بازارچه‌ای تحت عنوان "به رسم باران ۲" است که از ۵ تا ۹ اسفند ماه امسال برگزار شد.

تهیه گزارش: زهرا یوسفی

  کارشناسی رادیولوژی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.