دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۶

معاون آموزشی، پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در جشن رویش:

فضیلت هر انسان، آراستگی به اخلاق در عین تحصیلات دانشگاهی است

جشن رویش

معاون آموزشی، پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت:  بدون شک مهمتر از کسب علم و آموختن، فضیلت فهمیدگی بشر بوده و دانشجو باید سوای از علوم آموزشی به فهمیدگی آن برسد که در جامعه موثر باشد. 

به گزارش مفدا تربت حیدریه، دکتر حمیدرضا میری، معاون آموزشی، پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه پیش از ظهر امروز به ارائه گزیده ای از قوانین آموزشی در جمع دانشجویان جدید الورود پرداخت. 
وی ادامه داد: دانشجویان می توانند با مراجعه به سایت آموزشی دانشگاه، مسئولین محترم آموزش، مدیر گروه آموزشی و همچنین استاد راهنما مربوطه محض اطلاع از ضوابط و برطرف سازی مشکلات آموزشی خود بهره بگیرند.
معاون آموزشی، پژوهشی دانشگاه با اشاره به اهمیت فراگیری دانش روز کسب عنوان دانشجو برای انسان را نوعی فضیلت دانست و گفت: فرایند ورود به دانشگاه توفیق عظیمی در راستای پرورش و ترفیع جایگاه انسان است.
وی خاطر نشان کرد: بدون شک مهمتر از کسب علم و آموختن، فضیلت فهمیدگی بشر بوده و دانشجو باید سوای از علوم آموزشی در دانشگاه به این ارتقای شعور و فهمیدگی برسد تا در جامعه خود به طور موثر  ایفای نقش کند.
دکتر میری در ادامه بیانات خود لزوم رعایت حقوق دیگران را از اهم وظایف دانشجو دانست و یادآورشد: دانشجو باید با بهره گیری از دانش هایی که در دانشگاه فرا می گیرد به ساخت فردایی برتر در جامعه بیاندیشد. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.