دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۸

معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در جشن رویش:

لازمه داشتن جامعه متعالی، ساختن دانشگاه است

معاون فرهنگی دانشجویی

معاون فرهنگی دانشگاه با بیان اینکه لازمه رشد و ترقی جامعه جدی گرفتن دانشگاه و دانشجوست گفت: تا دانشگاه اصلاح نشود، جامعه نیز اصلاح نمی شود.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، سیداحمد نظام، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه،  با اشاره به سخن امام علی(ع) در خصوص مشورت با جوانان گفت: دانشگاه باید از ظرفیت های وسیع دانشجویان در راستای ترفیع جامعه دانشگاهی بهره برده و دانشجویان نیز باید در تصمیم گیری و تصمیم سازی نقش موثر خود را ایفا کنند. 
وی همچنین از هدف گذاری ۱۶ کادر دانشجویی و ۱۲ انجمن علمی در راستای مشورت و مشارکت دانشجویان در امور علمی و دانشجویی دانشگاه خبر داد. 
معاون فرهنگی، دانشجویی با بیان این که دانشجویان نمیبایست صرفا تنها در بعد آموزشی پرورش یابند، به تعالی آنان در ابعادی نظیر فرهنگی، هنری، ورزشی و سایر ابعاد دانشگاهی اشاره کرد. 
معاون فرهنگی دانشگاه با بیان اینکه لازمه رشد وترقی جامعه جدی گرفتن دانشگاه و دانشجوست گفت: تا دانشگاه اصلاح نشود، جامعه نیز اصلاح نمی شود. 
سید احمد نظام در ادامه با اشاره به پتانسیل چشمگیر دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در چهارمین جشنواره فرهنگی کرمان تصریح کرد: با توجه به پیشرفت و ترقی چشمگیر دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در زمینه فرهنگی در سالهای اخیر باید به این خود باوری رسید که توانایی رقابت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در سطح پتانسیل دانشگاه های بزرگ کشور است.
معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه در پایان کسب رتبه سوم غرفه های فرهنگی بین دانشگاه های تیپ۳، کسب رتبه دوم در ششمین جشنواره فرهنگی و کسب رتبه چهارم در هفتمین جشنواره فرهنگی را از دیگر افتخارات اخیر دانشگاه برشمرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.