شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۵

مراسم تودیع و معارفه معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد

تودیع ومعارفه

در مراسم تودیع و معارفه معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمان، دکتر محسن بارونی به عنوان معاون جدید فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه منصوب و از زحمات دکتر نادر شاهرخی تقدیر شد.

به گزارش مفدا کرمان، در مراسمی که با حضور رییس، مدیران و مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد، دکتر محسن بارونی به عنوان معاون جدید فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه منصوب و از زحمات دکتر نادر شاهرخی تقدیر شد.
دکتر حق دوست، رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان، در این مراسم با قدردانی از خدمات سه ساله دکتر نادر شاهرخی افزود: حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی، نباید تجربه دکتر شاهرخی را نادیده بگیرد و در ادامه مسیر باید از این تجارب چند ساله استفاده کند.
دکتر نادر شاهرخی نیز در این مراسم از تمامی حوزه‌ها و واحدهایی که در این مدت با معاونت فرهنگی و دانشجویی، جهت پیشبرد اهداف این حوزه همکاری داشتند تشکر و قدر دانی کرد.
دکتر محسن بارونی، معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمان، در این مراسم طی سخنانی برنامه‌های خود را بر سه اصل  ساخت خوابگاه، بروکراسی اداری و حسابداری معرفی کرد، که مهمترین آن را ساخت خوابگاه عنوان کرد.
وی همچنین گفت: بحث بروکراسی اداری نیز باید به دقت انجام شود. بارونی مورد سوم را بحث حسابداری عنوان کرد و گفت: اگر بحث حسابداری با نظم بهتری در این معاونت انجام شود، هم  مجموعه و هم دانشجویان از آن بهره‌مند می‌شوند.
در پایان مراسم، رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اهدای لوح تقدیر از زحمات و تلاش‌های دکتر نادر شاهرخی قدردانی کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.