یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۷

برگزاری همایش توانمندسازی مدیران و رابطین فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت

جیرفت-همایش توانمند سازی مدیران

همایش توانمندسازی مدیران و رابطین فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با حضور مسئولان مربوطه برگزار شد.

به گزارش مفدا، این همایش با تلاش معاونت فرهنگی و دانشجویی و با مشارکت دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی جیرفت،  روز یکشنبه 13 تیرماه برگزار شد.

شفیعی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ضمن یادآوری اسناد بالادستی و برنامه‌های ابلاغی فرهنگی ازجمله اقامه نماز‏، احیای امربه معروف و نهی ازمنکر، صیانت از حقوق شهروندی، حفظ حدود و آداب اسلامی و ... ، خواستار توجه بیشتر مدیران به امور فرهنگی و لزوم در نظرگرفتن پیوست فرهنگی تمام برنامه‌های آموزشی‏‏، عمرانی، بهداشتی ودرمانی و نیز حمایت از رابطین فرهنگی برای ارتباط مستمر با معاونت فرهنگی شد.

همچنین حجت الاسلام شاهرخی، مسئول نهاد رهبری دانشگاه با تبیین موضوع مدیریت فرهنگی در همه واحدها، پیوست فرهنگی را به عنوان ابزاری برای کنترل، برنامه‌ریزی و مدیریت راهبردی فرهنگی مشتمل بر ابعاد اقتصاد، فرهنگ و سیاست جامعه از الزامات کار همه مدیران اجرایی برشمرد.

دکتر محمدی‏، رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت نیز ضمن اعلام حمایت از فعالیت‌های فرهنگی، تأکید کرد که تأمین اعتبار امور فرهنگی هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری برای آینده است.

 حجت الاسلام کرمی پور‏، امام جمعه جیرفت نیز با تبیین آیات قرآن کریم ، بزرگترین ظلم را ظلم فرهنگی دانست و لزوم توانمندی فرهنگی افراد از خانه تا جامعه را از وظایف مدیران برشمرد.

گفتنی است پایان همایش با نماز جماعت و صرف افطار همراه بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.