شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷

حضور دانشجویان ورودی جدید دانشکده پزشکی در سمینار آموزشی- فرهنگی

سمینار آموزشی

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: سمینار آموزشی- فرهنگی دانشجویان ورودی جدید دانشکده پزشکی، روز پنج شنبه 27 بهمن ماه در تالار ابن سینا دانشکده پزشکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: سمینار آموزشی- فرهنگی دانشجویان ورودی جدید دانشکده پزشکی، روز پنج شنبه 27 بهمن ماه در تالار ابن سینا دانشکده پزشکی برگزار شد.

این همایش با حضور دکتر کدخدازاده معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، دکتر طبیبی رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه، دکتر کرامتی نیا معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده پزشکی، اعضای هیأت علمی، مدیران و جمعی از دانشجویان ورودی جدید دانشکده مذکور برگزار گردید.

در این سمینار دکتر کدخدازاده ضمن خیر مقدم به دانشجویان ورودی جدید، بیان نمود: پیوستن شما عزیزان را به خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تبریک می گویم. وی گفت: یکی از اهداف بزرگ شما این بوده است که در یکی از دانشگاه های بنام کشور در کنار اساتید صاحب فضل، کسب دانش نمائید به همین خاطر باید خداوند متعال را شکرگزار باشید. معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه اظهار داشت: یکی از رسالت های ما در معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، پرورش و تعالی نیروی انسانی مسئولیت پذیر، اخلاق مدار و آشنا با درد مردم است تا در آینده ای نه چندان دور برای جامعه مفید واقع شوند که این مسئله برای ما بسیار مسئولیت بزرگ و دشواری است. وی در ادامه سخنان خود ضمن اشاره به جایگاه والای دانشجویان در دانشگاه افزود: شما فرهیختگان باید در امور مربوط به خودتان در دانشگاه، مشارکت نمایید و نقطه نظرات سازنده خود را به منظور بهتر حل نمودن مسائل به ما ارائه دهید. همچنین دکتر کدخدازاده افزود: اهمیت و نقش شما جدا از بحث آموزش، کشف و پرورش استعدادهای نهفته تان است که فضا برای بروز توانمندی های شما در دانشکده پزشکی به شکل مطلوبی با وجود دکتر طبیبی و دکتر کرامتی نیا میسر است. معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در بخش دیگری از سخنان خود، کانال اطلاع رسانی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه را پل ارتباطی دانشجویان با این معاونت دانست و اذعان داشت: ما در این معاونت مدیریت های گوناگونی را داریم که هر کدام وظایف مشخصی را دارند. وی در همین راستا گفت: در مرکز مشاوره، همفکری، در مرکز بهداشت مشکلات جسمی، در مدیریت تربیت بدنی تشکیل انجمن های ورزشی، در شورای انظباطی قوانین و مقررات، در مدیریت امور دانشجویی مباحث وام تحصیلی، امور مربوط به خوابگاه و تغذیه و در مدیریت امور فرهنگی مباحث کانون های فرهنگی، تشکل ها و... مطرح است. دکتر کدخدازاده در خاتمه سخنان خود خاطرنشان ساخت: حتماً با دفتر ما در معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در ارتباط باشید تا بتوانیم به اهدفمان دست یابیم.

در ادامه این سمینار دکتر وفایی دبیر شورای انضباطی دانشگاه، ضمن معرفی شورای انضباطی دانشگاه به تبیین اهداف این حوزه پرداخت.

همچنین در بخش دیگری از این سمینار نوری سرپرست مرکز مشاوره دانشجویان دانشگاه، اظهار داشت: غربالگری دانشجویان ورودی جدید در دانشکده ها و خوابگاه ها در حال انجام است و همچنین مشاوران و روانشناسان ما در طول هفته با توجه به ظرفیت دانشجویان در خوابگاه ها مستقر هستند و در حال خدمت رسانی به شما عزیزان است. نوری بیان نمود: در مرکز مشاوره بنده در همه حال پاسخگوی شما هستم و  همچنین برای اطلاع از اخبار این مرکز، کانال راه اندازی خواهیم نمود تا در جریان همه امور قرار بگیرید. وی افزود: هدف ما در مرکز مشاوره دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی این است که در بین دانشگاه های دیگر سرآمد و پیشرو باشیم که انشاءا... با تلاش هایی که می نماییم به این مهم دست می یابیم.

گفتنی است سخنرانی دکتر طبیبی رئیس دانشکده پزشکی، پخش نماهنگ های گوناگون، سخنرانی دکتر جوادی رئیس مرکز تحقیقات چشم دانشگاه با موضوع نگرش به پزشک و رشته پزشکی و... از دیگر برنامه های متنوع این سمینار بود. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.