شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۷

دکتر پاسدار ، رئیس دانشکده بهداشت

مراسم دانشجویان جدید الورود دانشکده بهداشت کرمانشاه برگزار شد

بهداشت- کرمانشاه

دانشجویان در جایگاهی که قرار دارند با نظم و برنامه ریزی خاص رسالت خود را انجام دهند.

روز شنبه مورخه 95.07.21 باهمکاری اداره آموزش دانشکده بهداشت و انجمن علمی دانشجویی بهداشت و غذا مراسمی در آمفی تئاتر دانشکده برای  دانشجویان ورودی نیمسال اول تدارک دیده شد.
که در ابتدای مراسم دکتر یحیی پاسدار ریاست محترم دانشکده ،دکتر مجتبی  لیمویی معاونت محترم آموزشی،دکتر مقداد پیر صاحب معاونت محترم پژوهشی و مدیر گروه مهندسی بهداشت محیط و دکتر مسعود قنبری مدیر گروه محترم مهندسی بهداشت حرفه ای  هر یک به نوبه ی خود ضمن خوش آمد گویی به دانشجویان جدید الورود آنها را با فضا آموزشی،رشته تحصیلی آشنا کردند و از هریک از دانشجویان خواستند در جایگاهی که قرار دارند با نظم و برنامه ریزی خاص رسالت خود را انجام دهند.
در ادامه برنامه خانم احمدی کارمند اداره مشاوره و مشاور دانشکده بهداشت ضمن خوش آمد گویی به دانشجویان جدیدالورود و معرفی همتایاران خود از دانشجویان خواست که جهت رفع مشکلات، دغدغه های فکری و... به اداره مشاوره دانشکده جهت درمان و حل مشکلات خود مراجعه نمایند و همچنین جناب آقای حامد رحیمی دبیر انجمن علمی دانشجویی بهداشت و غذا ضمن معرفی انجمن و گزارش فعالیت ها از دانشجویان جدید الورود خواستند که جهت حضور و همکاری فعالانه در مباحث علمی،پژوهشی، آموزشی،فرهنگی و... به عضویت انجمن در آیند.
و درپایان مراسم در پارک مطالعه دانشکده بهداشت از دانشجویان جدید الورود پذیرایی شد و اساتید با دانشجویان عکسی را به رسم یاد بود گرفتند.
 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.