شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۶

جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه تشکیل شد

اهواز

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه: انقلاب شکوهمند اسلامی ما یک انقلاب فرهنگی بود و ما باید سعی کنیم در این سالگردها و مناسبت ها، آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی را یادآور شویم‌.

به گزارش مفدا اهواز، جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه با سه دستور کار ، فعالیت های قرآنی در دانشگاه، تبلیغات محیطی امر به معروف در مراکز بهداشتی و درمانی و ارائه گزارشی از فعالیت های یاوران معروف که بصورت پایلوت تاکنون در دانشکده بهداشت برگزار شده است با حضور اعضای این جلسه شنبه،21 بهمن ماه در دفتر معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تشکیل شد.
دکتر ساسان موگهی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان و گرامیداشت ایام الله دهه فجر گفت: اکنون که در آستانه چهلمین پیروزی انقلاب اسلامی هستیم  و همه ما می دانیم انقلاب اسلامی ما یک انقلاب فرهنگی بود.
دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه تصریح کرد، همه ما باید تلاش کنیم در این سالگردها و مناسبت ها ارزش ها و آرمان های این انقلاب شکوهمند را به خود و اطرافیانمان یادآور شویم.
|معاون فرهنگی و دانشجوی یدانشگاه ادامه داد: امر به معروف و نهی از منکر یکی از واجبات دینی ما است و اگر ما این امر مهم را ترک کنیم از آرمان ها و ارزش های اسلامی و انقلابی خود دور  خواهیم شد.
وی گفت: امر به معروف ونهی از منکر از اعمال و رفتار ما سرچشمه می گیرد، احترام به حقوق ارباب رجوع، عمل کردن به وظایف، گشاده رویی در برخورد با مخاطبین و... از جمله مصادیق معروف هستند. 
در ادامه جلسه، صدیقه رجایی کارشناس اداره قرآن و عترت به ارائه گزارش فعالیت های اداره قرآنی پرداخت.
برگزاری کلاس های روخوانی و تجوید، کلاس های صوت و لحن در سطح خوابگاه و دانشگاه ها،کارگاه های تخصصی صوت و لحن ،تشکیل مجمع حافظین نور،برگزاری  کارگاه های معرفتی مشکات ویژه دانشجویان بصورت ماهانه، مسابقات قرآنی هفتگی بصورت تلگرامی، جلسه حفظ قرآن در خوابگاه ها و... از جمله برنامه های برگزار شده توسط اداره قرآن و عترت دانشگاه است.
جلسه با بررسی سایر دستور کارها ادامه پیدا کرد و حضار جلسه به ارائه نقطه نظرات خود پیرامون بحث های جلسه پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.