جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۸

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اهواز:

راه اندازی شهرک تولید فرآورده های سلامت در خوزستان زمینه جذب سرمایه گذار را فراهم می کند

اهواز

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اهواز: با ایجاد شهرک تولید فرآورده های سلامت بطور حتم می توانیم با دانشی که در خوزستان وجود دارد زمینه های جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی را فراهم کنیم.

به گزارش مفدا اهواز به نقل از خبرگذاری فارس، حسین برزگر،معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اهواز، اظهار کرد: هدف از برگزاری همایش انجمن داروسازان ایران و  زمینه‌هایی را که منجر به ارتقاء خدمات دارویی به مردم استان می شود را موردمطالعه و بررسی قرارداد می دهیم.
وی با تأکید بر بالا بردن سطح خدمات به مردم در بیمارستان‌ها و داروخانه‌های استان افزود: در قالب این همایش و از طریق همفکری و بررسی مسائل و مشکلات درصدد رفع موانع جامعه داروسازان استان هستیم.
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز بابیان اینکه دستاوردهای موفقی در استان داشتیم گفت: دستاوردهای استان می‌توانند به شکل ملی در کشور مورداستفاده قرار بگیرند.
وی با تأکید بر توانایی داروسازان استان در تولید فراورده‌های سلامت عنوان کرد: در این زمینه مسئولان استان زمینه شهرک تولید فراورده‌های سلامت را فراهم و کارهای خوبی صورت گرفته است.
برزگر افزود: با ایجاد شهرک تولید فراورده‌های سلامت به‌طور حتم می‌توانیم بادانشی که در استان وجود دارد زمینه‌های جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی را فراهم کنیم.
وی با اشاره به قدمت دانشکده داروسازی و حضور اساتید مجرب و علمی گفت: اساتید همین دانشکده برای اولین بار موفق به تولید دارو شدند.
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی درصدد ایجاد پارک علم و فناوری است تا کمک بیشتری به شرکت‌های دانش‌بنیان کند.
وی اظهار کرد: درزمینهٔ راه‌اندازی سامانه‌هایی که می‌تواند به نظارت بیشتر به حفظ سلامت دارو منجر شود به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کردیم.
منبع: خبرگذاری فارس

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.