چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۷

پژوهشگر مرکز تحقیقات اعتیاد دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، رتبه دوم جشنواره آثار برتر در حوزه اعتیاد را کسب کرد 

دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی

  دکتر "محمد حسن فرهادی" پژوهشگر مرکز تحقیقات سوءمصرف و وابستگی به مواد دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، رتبه دوم دوازدهمین جشنواره آثار برتر مکتوب در حوزه مبارزه با مواد مخدر، روان‌گردان‌ها و پیش‌سازها را کسب کرد.

جشنواره آثار برتر مکتوب در حوزه مبارزه با مواد مخدر، روان‌گردان‌ها و پیش‌سازها هر سال توسط ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار می‌شود. در جشنواره امسال، از ۹۲۱ اثر ارسالی به دبیرخانه جشنواره شامل ۱۶۶ طرح پژوهشی، ۲۷۰ پایان‌نامه‌ کارشناسی ارشد و دکترا، ۱۱۰  کتاب و ۳۷۵  مقاله که از سال ۱۳۹۳ تا مهر ماه سال ۱۳۹۶ تولید و چاپ شده بودند، مجموعاً پانزده اثر پس از داوری و ارزیابی به عنوان آثار برتر در عرصه کتاب، پژوهش، پایان‌نامه و مقاله، برگزیده و مورد تقدیر قرار گرفتند.

    به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر "محمد حسن فرهادی" که با رساله دکتری خود تحت عنوان "بررسی شبکه‌های عصبی مربوط به پردازش تصاویر القاء کننده خشم و اندوه در سوء‌مصرف کنندگان مت‌آمفتامین و گروه کنترل با استفاده از fMRI" در این جشنواره شرکت کرده بود، حائز رتبه دوم در بخش پایان نامه دکترا شد و از وزیر کشور لوح تقدیر دریافت کرد.

    مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره آثار برتر مکتوب در حوزه مبارزه با مواد مخدر، روان‌گردان‌ها و پیش سازها، روز سه‌شنبه (۱۷ بهمن ماه) با حضور دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، و مسئولانستاد مبارزه با مواد مخدر و جمعی از پژوهشگران حوزه اعتیاد در مجموعه فرهنگی شقایق برگزار شد.

   گفتنی است ، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی دارای هشت مرکز تحقیقات از جمله مرکز تحقیقات سوءمصرف و وابستگی به مواد است که نخستین مرکز تحقیقات اعتیاد در کشور می باشد و تاکنون در اجرای پروژه های ملی در حوزه اعتیاد مشارکت فعال داشته است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.