دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۹

فرهنگی

تیم پزشکی و درمانی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی فردا (سه شنبه)خدمات رایگان ارائه می دهد

دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی

تیم پزشکی و درمانی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی فردا (سه شنبه) همزمان با دهه مبارک فجر ، به منطقه ۱۵ تهران عزیمت کرده و خدمات ویزیت و مشاوره رایگان به مردم آن منطقه ارائه می دهد.

 به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه، این تیم شامل پزشک عمومی ، تیم پرستاری ، تیم مشاوره و روانشناسی ، کارشناس تغذیه ، ماما و مددکار اجتماعی می شود.

    گزارش بسیج جامعه پزشکی همچنین حاکیست ، این اعزام آغازگر اجرای طرح شهید "رهنمون" در بسیج جامعه پزشکی دانشگاه می باشد ، و قرار است در قالب این طرح ، تیم های پزشکی – توانبخشی به صورت یکبار در ماه و بمدت چهار سال به مناطق کم برخوردار و محروم اعزام شوند که پیشگیری ، آموزش و درمان در حوزه سلامت از اهداف مهم این طرح و اعزام متخصصان و کارشناسان به شمار می آید.

   لازم به ذکر است ، شروع این طرح به مناسبت دهه مبارک فجر بوده و تیم اعزامی که یکی از تیم های ثابت مرکز آموزشی- درمانی روانپزشکی رازی می باشد، از ساعت ۹ صبح الی ۱۴ در محل امامزاده اهل بن علی (ع) در خیابان خاوران مستقر می شود و به اهالی این منطقه خدمات رایگان ویزیت پزشکی و مشاوره روانشناسی ارائه می دهد.

    قرار است ، تیم های تخصصی سلامت روان و توانبخشی در ماه آینده نیز برای بررسی وضعیت سلامت منطقه ، اعزام شوند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.