دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۰

رئیس مرکز بهداشت استان خوزستان خبر داد:

پیگیری جلوگیری از تصویب خروج قهوه خانه ها از شمول اماکن عمومی توسط معاونین بهداشتی دانشگاه های علوم پزشکی

اهواز

رئیس مرکز بهداشت خوزستان از پیگیری معاونین بهداشتی دانشگاه های علوم پزشکی جهت جلوگیری از تصویب خروج قهوه خانه ها از شمول اماکن عمومی در مجلس شورای اسلامی خبر داد.

به گزارش مفدا اهوازبه نقل از ایسنا، دکتر شکرالله سلمان‌زاده در خصوص رفع ممنوعیت استعمال قلیان در قهوه‌خانه‌های مجاز که اخیرا و به دنبال بررسی خروج قهوه‌خانه‌ها از شمول اماکن عمومی در مجلس شورای اسلامی مطرح و به صورت یک فوریت تصویب شده است، اظهار کرد: طبق قانون عرضه قلیان در اماکن عمومی ممنوع است و در صورت خروج قهوه‌خانه‌ها از شمول اماکن عمومی عرضه قلیان در قهوه‌خانه‌ها بلامانع خواهد شد.
وی با بیان اینکه عرضه قلیان در قهوه‌خانه‌ها و خروج از اماکن عمومی در مجلس شورای اسلامی هنوز به طور نهایی تصویب نشده است، افزود: این موضوع و تبعات آن در جلسه شورای سلامت خوزستان به منظور پیگیری از سوی نمایندگان مجلس مطرح شد.
رئیس مرکز بهداشت خوزستان ادامه داد: از استاندار و همه اعضای کارگروه سلامت می‌خواهیم که از تمام ظرفیت‌ها برای صحبت با نمایندگان خوزستان در مجلس استفاده کنند تا اطلاع‌رسانی کافی در این زمینه انجام شود.
سلمان‌زاده عنوان کرد: نمایندگان خوزستان باید تلاش کنند که این لایحه تصویب نهایی نشود. استاندار و دیگر اعضای شورای سلامت خوزستان نیز قول داده‌اند در این زمینه همکاری کنند.
وی گفت: تمام معاونین بهداشتی دانشگاه‌های علوم پزشکی در همه استان‌ها در حال پیگیری این موضوع هستند و امیدواریم این لایحه در مجلس تصویب نشود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.