شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸

یکصد و پنجاه و دومین جلسه شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تشکیل شد

اهواز

یکصد و پنجاه و دومین جلسه شورای فرهنگی و اجتماعی با حضوررئیس دانشگاه، امروز، شنبه ۱۴ بهمن ماه در دفتر معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار شد

به گزارش مفدا اهواز، دکتر موگهی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در ابتدای یکصد و پنجاه و دومین جلسه شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه  ضمن عرض خیر مقدم و گرامیداشت ایام الله دهه فجر گفت: انقلاب اسلامی ایران برای ما درس های زیادی بهمراه داشت که بدون شک مهم ترین درسی که همه ما موظف به انتقال آن به نسل های دیگر هستیم این است که پیروزی ما جز در سایه وحدت مردم میسر نشد و اکنون همه ما در سایه وحدت موظف به حفظ این نظام  هستیم.

دبیر شورای فرهنگی دانشگاه افزود، وجود رهبری عالم و فرزانه از دیگر عوامل مهم این پیروزی بزرگ برای نظام جمهوری اسلامی ایران بودکه در حال حاضر و در ادامه راه نیز باید از این جایگاه حراست نماییم.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه خاطر نشان کرد این کشور و این نظام متعلق به مردم است و مسئولین خدمتگزاران مردم هستند .عملکرد مسئولین باید شفاف باشد، گزارش عملکرد به مردم بدهند  و در دسترس و کنار مردم باشند .چشم تیزبین مردم  ناظر بر عملکردها است و همه افراد در مقام پاسخگویی در مقابل قانون یکسان هستند.

 جلسه با بررسی چهار دستور کار، انتخاب سه عضو هیات علمی کمیته ناظر برنشریات دانشگاه،  انتتخاب دو عضو دانشجویی برای عضویت درشورای انضباطی، بررسی وضعیت اردوهای جهادی و  راهیان نور و بررسی درخواست جمعی از دانشجویان جهت تاسیس کانون فرهنگی " پویش" ادامه پیدا کرد.

در ادامه با توجه به رای شورای فرهنگی دانشگاه، دکتر مصطفی آلبوکرد، مهندس سیدمحمود لطیفی و آقای بهمن دشت بزرگ به عنوان سه عضو هیئت علمی کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه انتخاب شدند.انتخاب دو دانشجویی عضو شورای انضباطی و بررسی اردوهای جهادی و راهیان نور نیز انجام گرفت.

گفتنی است، دستور کار بررسی درخواست دانشجویان جهت تاسیس کانون فرهنگی با توجه به عدم حضور نماینده هیات موسس جهت توضیح اهداف تاسیس کانون خود به جلسه بعدی شورای فرهنگی موکول شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.