دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰

نشست معاون فرهنگی و دانشجویی با مدیر و کارشناسان مدیریت فرهنگی و فوق برنامه

اهواز

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در خصوص مسائل موجود در مدیریت فرهنگی با کارشناسان این مدیریت به گفتگو نشست

به گزارش مفدا اهواز، دکتر ساسان موگهی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با هدف بررسی مسائل فرهنگی دانشگاه با حضور در جمع کارکنان مدیریت فرهنگی با آنها به گفتگو نشست.

عدم برگزاری اختتامیه جشنواره فرهنگی و جشنواره قرآن و عترت، کمبود بودجه برای برگزاری برنامه ها وکلاس های هنری خوابگاه ها، نیاز به توجه بیشتر در حوزه نشریات از لحاظ کیفی، برنامه ریزی جهت برگزاری انتخابات کانون ها بصورت الکترونیک و ... از جمله مسائل مطرح شده توسط کارشناسان فرهنگی بود.

در ادامه جلسه دکتر ساسان موگهی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه گفت: هدف مدیریت فرهنگی حرکت در راستای فرهنگ اصیل اسلامی و ایرانی است. همه ما می بایست با هدف قراردادن این اصل سعی کنیم رفتار و عملکرد خود را مورد سنجش قرار دهیم.

همکاران ما می بایست در حوزه کاری خود یک کارشناس باشند و بتوانند ضمن آشنایی با حوزه های مختلف فرهنگی و هنری مسائل را پیش بینی و تجزیه و تحلیل کنند.

وی ادامه داد: دانشجویان و جوانان امروز را نمی توان بصورت دستوری از کار ی منع کرد بلکه باید با ادله و منطق آنان را متقاعد کرد، همه ما باید در جهت  برقراری ارتباط موثر با جوانان بکوشیم تا بتوانیم با دانشجویان ارتباط شایسته ای برقرار کنیم.

دبیر شورای فرهنگی دانشگاه  با تاکید بر حرکت در راستای فعالیت های اصیل اسلامی و ایرانی گفت: ما در مدیریت فرهنگی باید سعی کنیم با حضور فعال و موثر در فعالیتهای فرهنگی و هنری،  در جهت غنی سازی برنامه ها تلاش کنیم.

تشکیل کارگروه های تخصصی در هر حوزه با حضور صاحب نظران و دانشجویان درخواست بعدی بود که این عضو هیات علمی دانشگاه از کارشناسان حوزه فرهنگی دانشگاه داشت.

معاون فرهنگی و دانشجویی در پایان با اشاره به پتانسیل های فضای مجازی به اهمیت روابط عمومی در هر مجموعه ی تاکید کرد و گفت روابط عمومی می تواند نقش موثری در ارتباط با مخاطبین دریافت کننده خدمات و جلب اعتماد آنان  ایفا کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.