سه‌شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۷

بازدید دکتر محمد حسین پورغریب مدیر تربیت بدنی دانشگاه از باشگاه و فضاهای ورزشی دانشکده دندانپزشکی

تربیت بدنی

به گفته دکتر رکن، دانشکده و معاونت دانشجویی فرهنگی و اجتماعی باید شرایط امید، نشاط و شادابی را در دانشجویان زنده نگه دارند که بزرگترین و موثرترین گام در این مسیر ورزش و تحرک است.

به گزارش مفدا تهران، دکترمحمد حسین پورغریب مدیر تربیت بدنی با همراهی دکتر رکن رئیس دانشکده، دکتر نیکنامی معاون دانشجویی فرهنگی و اجتماعی و کارشناس حوزه دوشنبه 18 دی 96 از باشگاه ورزشی و فضاهای دانشکده بازدید کردند.
بر اساس این گزارش، تیم بازدید کننده پس از بررسی دستگاه های ورزشی داخل باشگاه و ارائه پیشنهادات برای بهبود چینش و کاربرد دستگاه های قدرتی، هوازی، ... به دفتر ریاست مراجعه و با حضور دکتر منصوریان معاون مالی اداری دانشکده جلسه ای برگزار کردند.
مدیر تربیت بدنی دانشگاه استفاده از بخشی از محوطه را برای ساخت فضای مناسب ورزشی چون زمین چمن مصنوعی با ابعاد استاندارد برای فوتبال پیشنهاد داد و گفت: دانشکده دندانپزشکی باشگاه ورزشی مجهز و مناسبی دارد که با برنامه ریزی می توان این فضا را در اختیار دانشجویان سایر دانشکده ها و هم دانشجویان دانشکده و ورزش دوستان قرار داد.
رئیس دانشکده افزود:ما در قبال سبک زندگی دانشجویان مسئولیم همانقدر که به بحث آموزش، پژوهش دانشجویان توجه داریم به تعهد حرفه ای، نشاط و سرگرمی و شادابی آنها هم باید توجه کنیم. تربیت دندانپزشک افسرده و ناامید در جامعه هنر نیست. دانشکده و معاونت دانشجویی فرهنگی و اجتماعی باید شرایط امید، نشاط و شادابی را در دانشجویان زنده نگه دارد که بزرگترین و موثرترین گام در این مسیر ورزش وتحرک است.
دکتر رکن در مورد استفاده از فضاهای موجود در دانشکده گفت برای طراحی فضای ورزشی مناسب تدبیری اندیشید تا همه نیازهای ورزشی در آن گنجانده شده و دانشجویان آینده بتوانند از بهترین امکانات ورزشی تفریحی بهره مند شوند.
دکتر نیکنامی پس از قدردانی از حضور و بازدید فضاهای ورزشی دانشکده از مدیر تربیت بدنی دانشگاه،پیشنهاداتی ارائه داد و بخشی از مشکلات معاونت را برای بررسی و ارائه راهکارهای سازنده مطرح کرد.
معاون دانشجویی فرهنگی و اجتماعی، در مورد شفاف سازی بودجه اختصاص یافته به این حوزه، تعیین ساعات و روز فرهنگی برای برگزاری مناسبت ها، اعیاد، برنامه های این معاونت و... مطالبی گفت.
دکتر منصوریان گفت: در سال 96 بیش از بودجه اختصاص یافته به این معاونت برای رفاه و فعالیت های دانشجویی فرهنگی هزینه شده و تا جای ممکن دانشجویان را حمایت کرده ایم. وی تاکید کرد دانشجویان اصلی ترین رکن این دانشکده اند و تمام تلاش های دانشکده در حوزه های آموزش، پژوهش، دانشجویی فرهنگی اجتماعی و ... به آنها اختصاص دارد.

عکس و خبر: فاطمه زمانی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.