یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳

فرهنگی

داوری مرحله اولیه جشنواره پایان نامه سال دانشجویی آغاز شد/ بالغ بر ۵۰ اثر از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور

جشنواره پایان نامه سال دانشجویی

پس از اتمام مهلت ثبت نام در هفدهمین جشنواره پایان نامه سال دانشجویی مرحله اولیه داوری این جشنواره آغاز شده است.

به گزارش مفدا، با پایان مهلت ثبت‌نام و شرکت در هفدهمین جشنواره پایان نامه سال دانشجویی، داوری مرحله اولیه این جشنواره آغاز شد.

بر این اساس پس از اتمام مهلت ثبت نام آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره که تا تاریخ ۱۵ دی ماه سال جاری ادامه داشت،چهار مرحله داوری در دبیرخانه جشنواره پایان‌نامه سال دانشجویی انجام خواهد شد و آثار برگزیده معرفی خواهند شد.

در مرحله اولیه داوری  آثار مطرح شناسایی و به مرحله دوم داوری راه پیدا می‌کنند و در این مرحله دو داور هر اثر را بررسی و اثری که شاخص باشد را به مرحله سوم داوری معرفی خواهند کرد. در مرحله سوم داوری مدیر هر گروه با دو داور آثار رسیده را بررسی و از شماره یک تا سوم رتبه‌بندی می‌کنند و در نهایت کمیته علمی آثار برگزیده را از بین این پایان‌نامه‌ها انتخاب خواهند کرد.

لازم به توضیح است؛ داوری‌ها بر اساس شاخصه‌هایی چون تولید علم و ارزش علمی اثر، کاربردی بودن پایان‌نامه و قواعد نوشتاری و نیازهای کشور انجام خواهد شد.

بر اساس این گزارش چهار مرحله داوری تا اوایل اسفندماه ادامه خواهد داشت و پس از آن اختتامیه جشنواره پایان‌نامه سال دانشجویی برگزار و نفرات برگزیده معرفی خواهند شد.

گفتنی است، در هفدهمین جشنواره پایان‌نامه سال دانشجویی بالغ بر ۵۰ اثر توسط دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

مراسم اختتامیه هفدهمین جشنواره پایان نامه سال دانشجویی اواخر فروردین ماه ۱۳۹۷ با حضور مسئولان فرهنگی کشور برگزار خواهد ش

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.