شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۶

فرهنگی

انجمن اسلامی دانشجویان از رئیس دانشگاه بابت انتصابات شایسته معاونان جدید تشکر کرد

دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی

انجمن اسلامی دانشجویان امروز (شنبه) با انتشار بیانیه ای از دکتر "محمد کمالی" رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، بابت انتصابات شایسته معاونان جدید تشکر کرده و این انتخاب و انتصابات شایسته را به دانشجویان ، کارمندان و اساتید دانشگاه تبریک گفت.

 به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی، متن کامل این بیانیه بشرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

" ان الله یامرکم ان تودو الامانات الی اهلها : همانا خداوند شما را امر می کند که امانت ها را به اهل آن واگذار کنید. (النساء ، ۵۸  )"

انتصاب افراد شایسته برای مسئولیت ها، از ویژگی های مهم برای تعالی هر سازمان می باشد ، همچنین تاکید بر به کارگیری افراد شایسته در آیات قرآن و سخنان پیامبر و اهل بیت همواره به طور واضح نمود داشته است.

دانشگاه به عنوان محل آموزش، پرورش، تعالی و آماده سازی افراد برای خدمت رسانی به جامعه ، از اهمیت بیشتری نسبت به سایر بخش ها برخوردار بوده و واضح است انتصابات درون دانشگاه ها بسیار مهم می باشند.

معاونین به عنوان بازوهای ریاست دانشگاه، مهمترین نقش در پیشبرد اهداف و سیاست های کلان دولت در دانشگاه را ایفا میکنند.

انجمن اسلامی دانشجویان ضمن قدردانی از زحمات معاونین سابق و تشکر از ریاست محترم دانشگاه، دکتر کمالی، بابت انتصابات شایسته معاونین جدید که ناشی از دید صحیح و تحول محور ایشان برای بهبود وضعیت دانشگاه در تمامی بخش ها می باشد، تبریک خود را به دانشجویان، کارمندان و اساتید دانشگاه اعلام می دارد.

امید است ، معاونین محترم ضمن پیشبرد سیاست های رئیس محترم دانشگاه، وزارت بهداشت و دولت تدبیر و امید، همواره پاسخگوی مطالبات صحیح و به حق دانشجویان بوده و از این فرصت برای خدمت رسانی هرچه بیشتر و بهتر استفاده کنند.

بدیهی است ، انجمن اسلامی دانشجویان، ضمن اینکه حمایت کامل خود را از ریاست دانشگاه و انتصابات ایشان اعلام می دارد، همواره به عنوان چشم بیدار دانشجو و دانشگاه، اهداف و آرمان های خود را که همان نظارت و مطالبه گریست در تمام برهه ها پی می گیرد.

انجمن اسلامی دانشجویان 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.