شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸

از سوی مدیریت تربیت‌بدنی؛

برگزاری مسابقات فوتسال جام پیشکسوتان ویژه کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه

ورزشی

با برنامه‌ریزی به عمل‌ آمده از سوی مدیریت تربیت‌بدنی دانشگاه، چهارمین دوره مسابقات فوتسال جام پیشکسوتان ویژه کارکنان و اعضای هیأت علمی بالاتر از 45 سال در سطح دانشگاه برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا تهران، مدیریت تربیت‌بدنی دانشگاه در نظر دارد با هدف توسعه و گسترش ورزش و افزایش نشاط و فعالیت بدنی در بین کارکنان و اعضای هیأت علمی بالاتر از 45 سال دانشگاه، چهارمین دوره مسابقات فوتسال با عنوان «جام پیشکسوتان» و با حضور تیم‌های شرکت‌ کننده از کلیه واحدهای زیرمجموعه دانشگاه را طی زمستان 96 برگزار کند.
بر اساس این گزارش، اداره مسابقات و تیم های ورزشی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه از کلیه رابطین ورزشی واحدهای تحت پوشش دانشگاه دعوت می کند تا ضمن اعلام آمادگی جهت حضور تیم فوتسال آن واحد دراین رقابت‌ها، نسبت به ارائه مدارک اعضای تیم و فرم‌های تکمیل‌ شده مربوطه، حداکثر تا روز یکشنبه 24 دی ماه 96 از طریق سیستم اتوماسیون اداری به مدیریت تربیت بدنی اقدام کنند.
همچنین، مراسم قرعه‌کشی تیم‌های شرکت‌کننده در این رقابت ها، رأس ساعت 14 روز چهارشنبه 27 دی ماه 96 در محل سالن شورای مدیریت تربیت بدنی به آدرس مجموعه ورزشی شهید چمران، ساختمان اداری، طبقه اول برگزار می‌شود.
اداره مسابقات و تیم های ورزشی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه اظهار امیدواری کرده است با همکاری صمیمانه همه کارکنان و اعضای هیأت علمی شرکت کننده و نیز مسئولان واحدهای مختلف در سطح دانشگاه، مسابقات فوتسال جام پیشکسوتان در دوره جاری نیز همچون دوره گذشته به شکل شایسته و با شکوهی برگزار گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.