شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷

کارگاه کشوری «چگونه پروپوزال یک طرح توسعه‌ای آموزش تدوین کنیم؟» برگزار شد

آموزشی

کارگاه کشوری «چگونه پروپوزال یک طرح توسعه‌ای آموزش تدوین کنیم؟» با حضور مدیران EDO دانشگاه‌های سراسر کشور و اعضای هیئت‌علمی فعال در عرصه آموزش برگزار شد.

به گزارش مفدا تهران، این کارگاه روز چهارشنبه 13 دی 96 با حضور مدیران EDO دانشگاه‌های سراسر کشور، اعضای هیئت‌علمی علاقه‌مند و فعال در عرصه آموزش در سالن G6 سازمان مرکزی دانشگاه برگزار شد.
دکتر طاهره سوری عضو هیئت‌علمی دانشگاه و مدیر واحد طرح‌های توسعه EDC دانشگاه در حاشیه این مراسم گفت: واحد EDC وزارت بهداشت کارگاه کشوری «چگونه پروپوزال یک طرح توسعه‌ای آموزش تدوین کنیم؟» را که در نوع خود جزء اولین کارگاه‌هایی است که در این زمینه تشکیل می‌شود را با همکاری مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه برگزار کرد.
وی با اشاره به اهمیت این کارگاه در ارتقاء سطح آموزش در دانشگاه‌های مختلف علوم پزشکی کشور گفت: در این کارگاه از گروه‌های هدف با طیف وسیع شامل مدیران EDO دانشگاه‌های سراسر کشور، اعضای هیئت‌علمی علاقه‌مند و فعال در عرصه آموزش دعوت شد و استقبال خوبی از سوی مدیران EDO و EDC دانشگاه‌های سراسر کشور داشتیم.
دکتر سوری هدف از برگزاری این کارگاه را آشنایی بیشتر با روش نگارش صحیح پروپوزال‌های طرح‌های توسعه‌ای دانست و اظهار امیدواری کرد که این کارگاه بتواند طرح‌های بزرگی را در زمینه ارتقاء آموزش در سطح کشور زمینه‌ساز باشد.
عضو هیئت‌علمی دانشگاه بابیان اینکه در این کارگاه بیش از 50 نفر حضور داشتند افزود: این کارگاه از دو هفته قبل به‌صورت مجازی در گروه تلگرامی شروع شد و تمام جزئیات سخنرانی در چند نوبت و به‌مرور در آن گروه گذاشته شد و بحث‌های جدی بین اعضا مطرح شد.
وی افزود: روش نگارش پروپوزال طرح‌های توسعه‌ای، تمرین عملی نقد یک نمونه پروپوزال، انتخاب یکی از عناوین و تعیین اهداف آن و نوشتن روش اجرا برای طرح توسعه‌ای به‌صورت کارگروهی از مواردی است که در این کارگاه آموزش داده می‌شود تا افراد با مراحل نوشتن پروپوزال برای طرح‌های توسعه‌ای آشنا شوند و بتوانند در پایان کارگاه پروپوزال طرح‌های توسعه‌ای بر اساس زمینه فیلد تخصصی و حوزه کاری خودشان تهیه کنند.
این کارگاه یک روز از 8 صبح تا 4 بعدازظهر برگزار شد و برای رفع مشکلات شرکت‌کنندگان در فضای مجازی ادامه خواهد داشت.

خبر و عکس: نسیم اخگر

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.