شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۷

بازدید شبانه مسئولین دانشگاه علوم پزشکی ایلام از خوابگاه های دانشجویی خواهران

دکتر صادقی فر

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه، دکتر جمیل صادقی فر معاون فرهنگی دانشجویی و دکتر ستار کیخاونی مدیر دانشجویی دانشگاه به همراه مسئول خوابگاه های خواهران دانشگاه علوم پزشکی ایلام از دو خوابگاه دخترانه کوثر و اهل بیت(ع) این دانشگاه بازدید کردند.

به گزارش مفدا ایلام، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه در این باره گفت: بازدید شب گذشته و سه ساعته از خوابگاه های دانشجویی  کوثرو اهل بیت (ع)  در راستای تداوم بازدیدها از خوابگاه های دانشجویی انجام شد و دانشجویان در فضایی صمیمی درددل های خود را بیان کردند. دکتر جمیل صادقی فر اضافه کرد در این بازدید که به صورت اتاق به اتاق انجام شد دانشجویان درخواست ها ونیازهای خود را مطرح کردند. وی اضافه کرد بازدید از امکانات خوابگاهی وبویژه  نماز خانه، سالن ورزشی خوابگاه و سایت، کتابخانه و سایر فضای فیزیکی از جمله این موارد بوده است.

گفتنی است دکتر جمیل صادقی فرمعاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه و دکتر ستار کیخاونی مدیر دانشجویی دانشگاه  به صورت هفته ایی از خوابگاه ها ی دانشجویی دخترانه و پسرانه دانشگاه علوم پزشکی ایلام بازدید دارند و به صورت روزانه نیز از طریق کارشناسان اداره امور خوابگاه ها و شهرداران خوابگاهی جویای مشکلات دانشجویان در خوابگاه ها هستند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.