شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۹

زمان و مکان تحویل مدارک زائرین عتبات دانشگاهیان تعیین شد/ آدرس و شماره دفاتر عتبات دانشگاهیان

دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی

ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان مدارک لازم زائرین اصلی و ذخیره را جهت اعزام به عتبات دانشگاهیان اعلام کرد.

به گزارش مفدا، ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان مدارک لازم زائرین اصلی و ذخیره را جهت اعزام به هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان اعلام کرد.

بر این اساس، پذیرفته شدگان اصلی و ذخیره بعد از نهایی کردن ثبت نام در سایت لبیک باید جهت ارائه مدارک، بر اساس زمان‌بندی اعلام شده، به دفاتر ستاد در استان محل تحصیل یا تدریس خود مراجعه نمایند.

لازم به توضیح است، عدم مراجعه برای ارائه مدارک، طبق زمان‌بندی که در دفترچه راهنما قید شده به منزله انصراف از اعزام تلقی و از افراد ذخیره جایگزین می‌شود.

برنامه زمانی برای تحویل مدارک حداقل یک ماه قبل از اعزام است و زائرین باید مدارک خود را به موقع و کامل تحویل دهند و اعزان از تاریخ اول بهمن ماه آغاز و تا پایان اردیبهشت سال ۹۷ ادامه خواهد داشت.

مدارک لازم جهت تشرف به عتبات(زائرین اصلی و ذخیره)

*اصل گذرنامه(تا ۶ ماه پس از سفر باید اعتبار داشته باشد)

*گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان و حکم کارگزینی برای اساتید و کارمندان

*دو قطعه عکس رنگی ۳*۲ یا  ۴*۳ (پشت زمینه سفید و تمام رخ)

*اصل شناسنامه و عقدنامه(ویژه زائرین متاهل)

همچنین دانشجویان پسر که از معافیت تحصیلی استفاده می‌کنند باید فرم تعهد نامه را تکمیل و به همراه کپی کارت ملی،شناسنامه و ضامن، تحویل رابط عتبات در استان خود نمایند تا ستاد نسبت به تهیه مجوز خروج از کشور اقدام نماید. مهلت تحویل فرم تعهدنامه برای کاروان‌های اعزامی بهمن ماه،حداکثر تا ۱۸ دی و برای کاروان‌های اسفند به بعد حداکثر تا ۲۵ دی ماه است.

زمان بندی و نحوه ارسال مدارک

زمان تحویل مدارک برای هر کاروان مشخص و حدود یک ماه قبل از اعزام است و زائرین اصلی و ذخیره یک ماه پیش از اعزام باید مدارک خود را به دفتر ستاد در استان محل تحصیل خود تحویل دهند.

لازم به یادآوری است،  زائرینی که در کاروان‌های بهمن ماه اعزام می‌شوند به دلیل فرصت محدود، باید سریعتر مدارک خود را تحویل نمایند و مشمول زمان بندی فوق نخواهند شد.

همچنین، اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات به صورت استانی و از محل تحصیل یا تدریس دانشجویان و اساتید انجام خواهد شد.

گفتنی است؛ زائرینی که نام آن‌ها به در قرعه کشی انتخاب شده است،  از روز شنبه نهم دی لغایت ۱۳ دی ماه ۹۶ فرصت دارند که به آدرس www.labbayk.ir بخش سامانه جامع عتبات دانشگاهیان،مراجعه و ثبت نام خود را نهایی کنند.

برای دریافت فایل پی دی اف شماره تلفن و آدرس دفاتر ستاد در سراسر کشور کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.