سه‌شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۳

قرآن وعترت

اعلام فراخوان هفدهمین جشنواره پایان نامه های برتر قرآنی از ۱۵ دی

دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی

مدیرکل اداره فعالیت های قرآنی وزارت علوم گفت: دانشجویان رشته های علوم و قرآن و حدیث و مطالعات میان رشته ای می توانند از ۱۵ دی ماه پایان نامه های قرآنی خود را به دبیرخانه هفدهمین جشنواره پایان نامه های برتر قرآنی ارسال کنند.

به گزارش مفدا، رشید جعفرپور، مدیرکل اداره فعالیت های قرآنی وزارت علوم در گفت و گو با  شبستان با اشاره به اعلام فراخوان هفدهمین جشنواره پایان نامه های برتر قرآنی گفت: تمامی دانشجویان در رشته های علوم و قرآن و حدیث و مطالعات میان رشته ای می توانند از ۱۵ دی ماه پایان نامه های قرآنی خود را به دبیرخانه این همایش ارسال کنند.

وی با بیان اینکه نامه ای با این موضوع به معاونت فرهنگی تمامی دانشگاه های سراسر کشور ارسال شده است، خاطرنشان کرد: در این راستا هر ساله بیش از ۶۰۰ پایان نامه قرآنی به دبیرخانه جشنواره پایان نامه های برتر قرآنی ارسال می شود.

جعفرپور اظهار کرد: با توجه به اینکه اختتامیه این جشنواره ماه مبارک رمضان و در نمایشگاه قرآن برگزار می شود تمامی علاقه مندانی که پایان نامه خود را از این ماه مبارک تا ماه مبارک آینده دفاع کنند می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

مدیرکل اداره فعالیت های قرآنی وزارت علوم با اشاره به داوری این پایان نامه ها در دو مرحله تصریح کرد: بعد از اینکه تعدادی پایان نامه از مراحل داوری بیرون آمدند در نهایت یک هیئت داوری نتیجه را اعلام می کند.

وی با بیان اینکه سال گذشته ۱۲ پایان نامه برتر قرآنی برگزیده اعلام شد، تاکید کرد: این در حالی است که ۵ پایان نامه در مقطع دکتر و ۵ پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد و دو پایان نامه شایسته تقدیر منتخب شدند.

جعفرپور در پایان گفت: بعد از اعلام فراخوان در دی ماه در سال جدید تحصیلی نیز تجدید فراخوان خواهیم داد تا دانشجویانی که در سال جدید از پایان نامه خود دفاع می کنند بتوانند در جشنواره شرکت کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.