سه‌شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۷

اولین نشست سفیران جشنواره بین المللی سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزارشد

سیمرغ

نشست صمیمی دانشجویان با مدیر فرهنگی،رئیس اداره وکارشناسان فرهنگی در خصوص برنامه ریزی، معرفی و اطلاع رسانی بخش های مختلف نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ

در ابتدا جلسه صدیقه رنجبرمدیر فرهنگی دانشگاه توضیحاتی در خصوص فراخوان بخش های مختلف جشنواره بین المللی سیمرغ وزارت بهداشت ارائه کرد.

رنجبر در ادامه گزارشی ازحضور دانشجویان در جشنواره فرهنگشی سال قبل، تعداد آثارراه یافته و مقام های کسب شده توسط دانشجویان ارائه وسپس برنامه های اداره فرهنگی با مشارکت کانون ها را برای حضور بهتر دانشجویان در این جشنواره را تشریح کرد و هدف از برگزاری این جلسه را هم اندیشی با سفیران دانشجویی در بخش های مختلف جهت معرفی هر چه بهتر جشنواره و اطلاع رسانی وسیع در سطح تمامی دانشکده ها و مراکز تابعه دانشگاه عنوان کرد.

همچنین به منظورهماهنگی بیشتر برنامه ها مقرر شد کمیته ایی با عنوان کمیته سفیران جشنواره تشکیل، تا با تقسیم وظایف بین سفیران وتشکیل جلسات منظم و برنامه ریزی برای ایجاد ایستگاههای جشنواره در تمامی دانشکده ها، خوابگاهها اطلاع رسانی وسیع انجام شود تا حضور حداکثری دانشجویان را در این دوره از جشنواره شاهد باشیم.

نهمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت با شعار سالم زیستن، هنراست. مهلت ثبت نام وارسال آثار از ۱۰ آبان ماه الی ۱ بهمن ماه۹۶ می باشد.

گفتنی ست این جلسه با حضورسفیر بخش موسیقی سینا بقایی، سفیر بخش ادبی فاطمه بحرینی و سفیر بخش هنرهای تجسمی سمانه جیشی برگزار شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.