دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶

معاون فرهنگی وزیر علوم:

مشکلات خوابگاه‌ها به کمک دانشجویان کاهش پیدا می‌کند/ بحث‌های اجتماعی و فرهنگی مشکلات اصلی خوابگاه‌ها

خوابگاه های دانشگاه  علوم پزشکی کرمان

معاون فرهنگی وزیر علوم با اشاره مشکلات فرهنگی خوابگاه‌ها گفت: حل این مشکلات در دستور کار معاونت فرهنگی است که برای حل این مشکلات نیاز به مشارکت دانشجویان داریم.

به گزارش مفدا، غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی وزارت علوم  در خصوص سیاست‌های این معاونت برای حل مشکلات فرهنگی خوابگاه‌ها گفت: بخشی از سیاست کاری اصلی معاونت فرهنگی چه در فضای دانشگاه و چه فضای خوابگاهی بررسی عالمانه در خصوص مشکلات فرهنگی است و در این مطالعات می‌خواهیم به راهکارهایی برسیم که این مشکلات کاهش پیدا کند.
وی افزود: مسائل و مشکلات خوابگاه‌ها باید به کمک دانشجویان کاهش پیدا کند و اگر این مشارکت را داشته باشیم مشکلات به حداقل خواهد رسید.
معاون فرهنگی وزیر علوم خاطرنشان کرد: مجموعه‌های دانشگاهی و ستاد باید همکاری مناسبی در این خصوص داشته باشند و بحث‌های اجتماعی و فرهنگی که مشکلات اصلی خوابگاه‌ها است را در دستور کار قرار دهند.
وی در گفت وگو با دانشجو  با اشاره به مشارکت تشکل‌های دانشجویی گفت: مجموعه تشکل‌های دانشجویی می‌توانند در این زمینه کمک‌های موثری داشته باشند و باید بیشتر این مطالعات و بررسی‌ها را برعهده تشکل‌ها بگذاریم. بحث مسئولیت اجتماعی در داخل دانشگاه باید به کمک خود دانشجویان در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی حل شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.