دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵

آیین اختتامیه دانشجوی نمونه؛

آیین اختتامیه دانشجوی فداکار برگزار شد.

فداکار 10

آیین اختتامیه دانشجوی فداکار در روز یکشنبه 3 دی ماه 96 با حضور معاون فرهنگی دانشجویی و شرکت دانشجویان فعال در عرصه های مختلف فرهنگی ، آموزشی ، اردوهای جهادی و ... برگزار شد

به گزارش مفدا ، آیین اختتامیه دانشجوی فداکار با هدف تشویق دانشجویان در فعالیت های مختلف ، در روز یکشنبه 3 دی ماه 96 با حضور معاون فرهنگی دانشجویی و شرکت دانشجویان فعال در عرصه های مختلف فرهنگی ، آموزشی ، اردوهای جهادی و ... در سالن شهدای مدیریت فرهنگی برگزار شد .
در ابتدای جلسه معاون فرهنگی دانشجویی ضمن تبریک به دانشجویان و راهیابی آنان به مرحله کشوری ، در خصوص دانشجویی فداکار گفت : دانشجویی که فعالیت های آموزشی ، فرهنگی ، اردوهای جهادی و ... را داشته و همه جانبه رشد کردن است که این از نشانه های بلوغ و لازمه ورود به اجتماع در حوزه های مختلف است و همچنین با شنیدن عنوان دانشجوی فداکار: مهربانی ، غیرت و شور اجتماعی لازمه کمک به هم نوع را به مرحله ظهور رساندن است و سپس دبیران کانون های جهادی از کلیه خدمات همه جانبه معاون فرهنگی دانشجویی تقدیر و تشکر کردند و به بیان دیدگاه ها و نکته نظرات خود پرداختند و به رسم یادبود لوح تقدیر و هدایایی بصورت نقدی به دانشجویان اهداء شد. 
 لازم به ذکر است انتخاب دانشجوی نمونه از طریق ثبت نام در سامانه صورت پذیرفت است .

  

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.