پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۵

دانشجویان از بستر مناسب به وجود آمده برای فعالیت حداکثر استفاده را بکنند

2

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در همایش "صاحبان رویا نجات دهندگان زمینند" بستر به وجود آمده برای فعالیت های دانشجویی را در دانشگاه های تحت نظارت وزارت بهداشت مناسب دانست .

به گزارش مفدا تبریز ، دکتر محمد آقازاده در همایش "صاحبان رؤیا نجات دهندگان زمینند" عنوان کرد : جامعه دانشگاهی بدون دانشجو آنچنان مفهومی ندارد .

وی گفت : تلاش های وزارت بهداشت برای به وجود آوردن بستر مناسب برای فعالیت های دانشجویی در دانشگاه ها و رأس آن ها دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی ستودنی است .

وی افزود : در دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز دکتر محمدحسین صومی همواره نگاه مثبتی به فعالیت های دانشجویی داشته است و این فعالیت ها را در کنار فعالیت های درسی در موفقیت دانشجویان مؤثر می داند و برای حمایت از این فعالیت ها از هیچ چیز دریغ نمی کند .

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز تشریح کرد : صرف کسب تخصص در یک زمینه برای موفقیت کافی نیست و دانشجویان از بستر مناسب به وجود آمده برای فعالیت های دانشجویی حداکقثر استفاده را ببرند .

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه  علوم پزشکی تبریز با استقبال دانشجویان حاضر در همایش که صندلی های تالار شایانمهر دانشکده پزشکی را پر کرده بودند مواجه شد و گفت : امید ، همت و نشاط سه عامل اصلی پیشرفت دانشگاه است که منجر به توانمندی دانشجویان در عرصه های مختلف می شود ، توانمندی و تلاش دانشجویان نیز عامل اصلی موفقیت های دانشگاه است‌.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.