شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۲

بمناسبت هفته گرامیداشت خوابگاه ها

بازدید سرزده دکتر جعفریان از خوابگاه دانشجویی پسرانه قدس

بازدید از خوابگاههای دانشجویی

در اولین روز هفته خوابگاههای دانشجویی، دکتر جعفریان رئیس دانشگاه به همراه دکتر محقق و جمعی از مدیران معاونت دانشجویی از ساعت 18 روز شنبه 25 اردیبهشت ماه 95 از خوابگاه پسرانه قدس بازدید کردند.

به گزارش مفدای تهران، در اولین روز هفته خوابگاههای دانشجویی، دکتر جعفریان رئیس دانشگاه به همراه دکتر محقق و جمعی از مدیران معاونت دانشجویی از ساعت 18 روز شنبه 25 اردیبهشت ماه 95 از خوابگاه پسرانه قدس بازدید کردند.
بر اساس این گزارش، ابتدا دکتر جعفریان با حضور در 7 اتاق دانشجویان با آنها دیدار کرد و ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و هفته گرامیداشت خوابگاهها، در جمعی صمیمی از آنها خواست پیشنهاد و انتقادات خود را در حضور مسئولین معاونت دانشجویی بیان کنند و سپس دانشجویان هم ضمن خوش آمدگویی و خوشحالی خود از حضور ریاست دانشگاه در جمع دانشجویان خوابگاهی، نقطه نظرات خود را در زمینه های رفاهی، ورزشی، آموزشی و ... بیان کردند.
در ادامه نیز مسئولین از فضاهای عمومی خوابگاه نظیر نمازخانه، سالن ورزشی، سالن مطالعه و ... بازدید داشتند.
این گزارش می افزاید، بر اساس تصمیمات در معاونت دانشجویی و بمنظور رفاه بیشتر دانشجویان خوابگاهی و افزایش رضایتمندی ایشان، از مهرماه سال گذشته با تلاشهای واحد فناوری اطلاعات معاونت دانشجویی، سیستم وایرلس در تمامی خوابگاهها در دست راه اندازی بود که پس از تکمیل و راه اندازی وایرلس در تمامی خوابگاههای خارج از کوی، همزمان با هفته خوابگاهها، وایرلس مجتمع خوابگاههای کوی دختران و پسران نیز تکمیل و در این بازدید توسط دکتر جعفریان مورد بهره برداری دانشجویان قرار گرفت.
زین پس دانشجویان می توانند طبق دستورالعمل نصب شده در تمامی خوابگاههای دانشجویی از وایرلس خوابگاهی استفاده کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.