سه‌شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱

نتایج مسابقات شنای دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت در بخش آقایان اعلام شد

نتایج مسابقات شنای دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت

نفرات و تیم های برتر مسابقات شنا در نخستین روز از رقابت های دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت در بخش آقایان مشخص شدند. شناگران دانشگاه های علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری، همدان، اهواز، مازندران، تهران و گلستان در بخش های مختلف انفرادی موفق به کسب مدال طلا شدند.

به گزارش مفدا، در روز نخست مسابقات شنا، شناگرانی از چهارمحال و بختیاری، همدان، اهواز، مازندران، تهران و گلستان در بخش های مختلف صاحب مدال طلا شدند.
در 50 متر آزاد و در رده سنی تا 30 سال، بهنام نوروزی از چهارمحال و بختیاری، سعید آزاد از اردبیل و حسین فدایی از تهران اول تا سوم شدند. در رده سنی 31 تا 40 سال، عادل حسینی از همدان، محمدعلی قربانی از بوشهر و محمد فتحی زاده از کردستان مدال های طلا، نقره و برنز را به دست آوردند. در رده سنی 41 تا 50 سال، شهیار میرخشتی از اهواز، عباس کرم نژاد از کرمان و سیدمحسن آدینه از مشهد اول تا سوم شدند و در رده سنی بالای 50 سال حسین شریفی از مازندران، عباس حلافی از همدان و مسعود نیک فرجام از چهارمحال و بختیاری اول تا سوم شدند.

در 100 متر قورباغه و در رده سنی تا 30 سال، سعید ناصری از تهران، محمد ابراهیمی از قم و محمدصادق دانایی از سمنان اول تا سوم شدند. در رده سنی 31 تا 40 سال، کامران سلیمانی از چهارمحال و بختیاری، امیر ضیایی از زنجان و فرهاد ثبوتی از مازندران مدال های طلا، نقره و برنز را به دست آوردند. در رده سنی 41 تا 50 سال نیز ابوطالب بای از گلستان، شاهرخ بیدگانی از اهواز و رضا کیان از اراک اول تا سوم شدند.
همچنین در رده سنی بالای 50 سال هم محمدرضا منقچی از تهران، سیدمجید موسوی از هرمزگان و احمد صدیقی از سمنان مدال های طلا، نقره و برنز را به دست آوردند.


در 50 متر پروانه و در رده سنی تا 30 سال، علی رضا کریمی از اهواز، بهنام نوروزی از چهارمحال و بختیاری و سیدمصطفی موسوی از اردبیل اول تا سوم شدند. در رده سنی 31 تا 40 سال، فرهاد ثبوتی از مازندران، محمد امین الماسی از هرمزگان و حسن ناصری از تهران مدال های طلا، نقره و برنز را به دست آوردند. در رده سنی 41 تا 50 سال، حمیدرضا نوروزی از چهارمحال و بختیاری، محمد نورمحمدی از مشهد و محمدرضا شجاعی از کردستان اول تا سوم شدند. همچنین به گزارش وبدا، در رده سنی بالای 50 سال، حسین شریفی از مازندران، عباس حلافی از همدان و مسعود نیک فرجام از چهارمحال و بختیاری مدال های طلا، نقره و برنز را به دست آوردند.
همچنین در بخش 50 متر آزاد تیمی، تیم های همدان، تهران و اردبیل به ترتیب اول تا سوم شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.