شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۵

برگزاری اولین مسابقات ورزشی همگانی پسران دانشگاه های علوم پزشکی منطقه جنوب غرب کشور

اهواز

مهندس محمد علی افشه، مدیر تربیت بدنی دانشگاه: در راستای همگانی کردن ورزش و توسعه فعالیتهای جسمانی و همچنین نهادینه کردن آن در بین دانشجویان اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی همگانی نمودیم .

به گزارش مفدا اهواز،اولین مسابقات ورزشی همگانی پسران دانشگاه های علوم پزشکی منطقه جنوب غرب کشور برگزار شد.

مهندس محمد علی افشه، مدیر تربیت بدنی دانشگاه، در مصاحبه با خبرنگار مفدا گفت : در راستای همگانی کردن ورزش و توسعه فعالیتهای جسمانی و همچنین نهادینه کردن آن در بین دانشجویان اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی همگانی نمودیم .


وی عنوان کرد : این مسابقات طبق دستورالعمل اجرایی وزارت و برنامه ریزی و هماهنگی صورت گرفته  ی قبلی با مدیران تربیت بدنی مناطق، ۸آذرماه سالجاری بصورت متمرکز و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و با حضور تیم های دانشگاه علوم پزشکی لرستان ، دزفول ، آبادان و شوشتر در رشته های دارت ، طناب زنی سرعت ، طناب زنی استقامت ، والیبال ۲ نفره ، فوتبال دستی و تنیس روی میز با دست مخالف، برگزار شد.

افشه افزود :این مسابقات که بصورت یک روزه برگزار شد از لحاظ  سطح کمی وکیفی این مسابقات در حد مطلوب برگزار گردید و در نهایت تیم های اهواز، دزفول و لرستان به ترتیب مقام های اول تا سوم این دوره از رقابت ها را از آن خود کردند که در پایان این مسابقات به نفرات برتر حکم قهرمانی از سوی مدیریت تربیت بدنی اهدا شد.

مدیر تربیت بدنی در پایان از حمایت های معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و پرسنل تربیت بدنی تقدیر و تشکر کرد.


 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.