شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹

دومین جلسه شورای بدوی انضباطی دانشجویان برگزار گردید

شورای انضباطی همدان

دومین جلسه شورای بدوی انضباطی دانشجویان درسال تحصیلی جدید برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا در همدان ، دومین جلسه شورای بدوی انضباطی دانشجویان درسال تحصیلی جدید برگزار شد.

 این جلسه که هفتم آذر ماه سالجاری درمحل اتاق جلسات دبیرخانه شورای انضباطی دانشجویان برگزار گردید اعضای شورای بدوی به بحث وبررسی پیرامون پرونده های در دستور کار پرداختند.

در این جلسه تعداد 9 فقره پرونده انضباطی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت که در پایان به جزءیک پرونده که بررسی آن به جلسات آتی موکول شد تعداد هشت فقره حکم انضباطی به شرح ذیل صادر گردید.

  • دو نفراز دانشجویان پسر به دلیل عدم رعایت شئونات دانشجویی به بند 1/الف ماده 2 شیوه نامه اجرایی احضار و اخطار شفاهی محکوم گردیدند.
  • دو نفر از دانشجویان دختربه دلیل ایجاد درگیری در محیط درمانی به بند5/الف و4/الف، توبیخ کتبی ودرج در پرونده وتذکرکتبی ودرج در پرونده محکوم گردیدند.
  • یک نفراز دانشجویان پسربه دلیل توهین،فحاشی و هتک حرمت و نیز تقلب در وظایف محوله آموزشی به بند10/الف و5/الف شیوه نامه اجرایی انضباطی ، منع موقت از تحصیل به مدت یک نیمسال با احتساب سنوات و نیز توبیخ کتبی ودرج درپرونده محکوم گردید.
  • سه نفر از دانشجویان دختر به دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات پوشش حرفه ای به بند5/الف ماده 2 شیوه نامه اجرایی توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم گردیدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.