سه‌شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۳

اهدای بخشی از حقوق ماهانه هیأت رئیسه دانشگاه علوم‌ پزشکی تبریز به زلزله زدگان

11

اعضای هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی تبریز در اقدامی خیرخواهانه ۱۳ روز از حقوق دریافتی خود را برای ساخت مراکز بهداشتی درمانی در مناطق زلزله زده کرمانشاه اهدا کردند.

به گزارش مفدا تبریز، اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی تبریز در اقدامی خیرخواهانه  ۱۳ روز از حقوق دریافتی خود را برای ساخت مراکز بهداشتی درمانی در مناطق زلزله زده کرمانشاه اهدا کردند.

اعضای هیأت رئیسه دانشگاه ضمن انجام این امر خیر طی مصوبه‌ای امکان اختصاص حقوق روزشمار سایر شاغلین در دانشگاه را به دلخواه برای کمک به ساخت مراکز بهداشتی درمانی در مناطق زلزله زده فراهم آوردند.

شایان ذکر است، حقوق بگیران دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز می‌توانند با اعلام کتبی به مدیریت امور مالی دانشگاه به دلخواه حقوق چند روز از ۶ ماه آینده خود را برای این امر خیر اختصاص دهند.

همچنین پیرو تصمیم گیری "سلامت یاران زلزله کرمانشاه" در استان آذربایجان شرقی، همه علاقمندان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را برای کمک به بازسازی مراکز مناطق زلزله زده به حساب جاری مشترک ۲۳۰۲۵۵۷۷۲ به نام آقایان "دکتر پرویزی"، "یزدان شناس" و "طرزمنی" نزد بانک رفاه پزشکان تبریز و شماره شبا   Ir ۵۷۰۱۳۰۱۰۰۰۰۰۰۰۰۲۳۰۲۵۵۷۷۲
یابه شماره کارت۵۸۹۴۶۳۱۵۶۶۰۲۶۲۳۳  به نام "محمد کاظم طرزمنی" نزد بانک رفاه واریز نمایند.

شایان ذکر است، این امر برای حمایت از زلزله زدگان در جهت بازسازی مراکز سلامت و بهداشت‌ و درمان تخریب شده استان کرمانشاه برنامه ریزی شده و صورت می‌گیرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.