سه‌شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۳

نشست معاون آموزشی، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی گراش با دانشجویان جدیدالورود برگزار شد

نشست معاون اموزشي گراش

نشست معاون آموزشی، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی گراش با دانشجویان ورودی جدید در سالن دفاعیه دانشکده گراش برگزار شد.

نشست معاون آموزشی، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی گراش با دانشجویان ورودی جدید در سالن دفاعیه دانشکده گراش برگزار شد.

به گزارش مفدا گراش، در این جلسه که مدیران آموزش، تحقیقات، دانشجویی و فرهنگی حضور داشتند، دکتر مهدی محسن زاده با بیان اینکه با مدیریت زمان می‌توان به خوبی درس خواند و به اهداف خود رسید، گفت: در مسیر پیشرفت در هر کاری ، یک آفت بزرگ وجود دارد که اگر شخصی به ان مبتلا باشد، هیچگاه به موفقیت‏، اهداف و آمال خود نخواهد رسید و آن آفت چیزی جز راحت طلبی نیست.

دکتر محسن زاده در ادامه ضمن تشویق دانشجویان به شرکت در فعالیت‌های فرهنگی و دانشجویی، فایده این کار را علاوه بر بلوغ تحصیلی، بلوغ اجتماعی دانست.

معاون آموزش، تحقیقات ، دانشجویی و  فرهنگی علوم پزشکی گراش در بخش پایانی صحبت‌های خود، به دسته بندی نسل‌های اول تا چهارم دانشگاه‌ها در مرور زمان پرداخت و ارزش کارهای تحقیقاتی ، پژوهشی در دانشگاه را بیان کرد و به تعریف مقاله و مراحل تهیه مقاله و کارهای علمی پژوهشی پرداخت و دانشجویان را به انجام کارهای پژوهشی تشویق و ترغیب کرد.

در پایان جلسه دکتر محسن زاده به سؤوالات دانشجویان در حوزه‌های مختلف پاسخ داد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.