چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶

کانون‌ها وتشکل‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم برای کمک به مناطق زلزله‌زده بسیج شدند

جمع آوری کمکهای نقدی و غیر نقدی / جهرم

کانون دانشجویی "خیریه باران" دانشگاه علوم پزشکی جهرم با همکاری دیگر کانون‌های دانشجویی دانشگاه، در اقدامی خداپسندانه کمک‌های نقدی و غیر نقدی دانشجویان و کارمندان این دانشگاه را برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه جمع آوری کردند.

به گزارش مفدا جهرم،  در پی با خبر شدن از  حادثه ناگهانی زلزله غرب کشورکه باعث کشته،  مجروح و بی خانمان شده تعدادی از هموطنان مسلمان کُردمان شد، کانون دانشجویی "خیریه باران" دانشگاه علوم پزشکی جهرم با همکاری دیگر کانون‌های دانشجویی ایندانشگاه در اقدامی خداپسندانه کمک‌های نقدی و غیر نقدی دانشجویان و کارمندان دانشگاه را برای کمک به زلزله زده گان کرمانشاه جمع آوری کرد.

در این اقدام دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جهرم بر آن شدند که با انجام حمایت‌ها و جمع آوری کمک‌های مردمی از قبیل آب معدنی، شیر خشک، دستمال کاغذی، مواد غذایی و بهداشتی، کمپوت‌ها و کنسرو و همچنین جمع آوری وجوه نقد دانشجویان به یاری زلزله زدگان بشتابند و دین خود را ادا کنند.

یکی از کانون‌های پیشگام در این عرصه کانون "خیریه باران" است که با شماره حساب( 8198160280 بانک ملت) جهت جمع آوری کمک‌های نقدی، شور و جنبشی در دانشجویان به وجود آورد که  باعث ایجاد انگیزه و احساس مسولیت در دانشجویان شد.

گفتنی است، با هماهنگی‌های انجام شده دانشگاه علوم پزشکی جهرم روزهای بعد نیز شاهد حضور دیگر کانون ها و تشکل‌های دانشجویی جهت کمک به هموطنان زلزله زده  خواهد بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.