سه‌شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶

برگشت کامل آرامش به دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی ایلام

ایلام

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: دانشجویان خوابگاهی این دانشگاه بدون هیچ وقفه‌ای هم اکنون در آرامش کامل در خوابگاه‌های دانشجویی هستند.

به گزارش مفدا ایلام، "دکتر جمیل صادقی فر" گفت: از ساعات اولیه وقوع زلزله که در  شب یکشنبه رخ داد، بلافاصله به همراه "دکتر ستار کیخاونی" مدیر دانشجویی، سرپرست اداره امور خوابگاه‌ها، رییس اداره تغذیه و سایر مسئولین معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در تمامی خوابگاه‌های دانشجویی حضور داشتیم و بلافاصله با تشکیل جلسات  اضطراری، اسکان تقسیم کار صورت گفت.

وی اضافه کرد: در زمان اولیه وقوع زلزله تعداد ۸ دستگاه از اتوبوس‌های طرف قرارداد معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، دانشجویان دانشگاه را در همان ساعت اولیه به یک فضای امن برده و اسکان داده شدند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه اضافه کرد: همچنین دانشجویان دختر خوابگاه‌های "اهل بیت" و "گلستان" دانشگاه  در مسجد دانشگاه اسکان موقت شدند و با همکاری جمعیت هلال احمر استان ایلام، ۵۰ عدد چادر برای اسکان دانشجویان در اختیار این معاونت قرار گرفت که در حیاط خوابگاه کوثر و سالن ورزشی دانشگاه مستقر شدند.

"صادقی فر" ادامه داد: "سلیمانی" مدیر کل جمعیت هلال احمر استان ایلام  و "نظری" مسئول حراست دانشگاه نیز از روند خدمات رسانی در خوابگاه‌های دانشجویی پس از وقوع زلزله بازدید کردند.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: هم اکنون و با وجود پس لرزه‌های صورت گرفته، تمامی خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه دایر هستند و هیچگونه مشکلی وجود ندارد و دانشجویان در آرامش کامل هستند.

"دکتر ستار کیخاونی" اضافه کرد: از روز یکشنبه تا کنون علاوه بر استقرار چادر در خوابگاه‌ها، غذای گرم نیز بین تمامی دانشجویان توزیع شد.

وی افزود: هم اکنون هیچگونه مشکل قطعی آب و  برق در خوابگاه‌ها وجود ندارد و خانواده‌های دانشجویان نباید نگران فرزندانشان باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.