سه‌شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲

اعلام آمادگی ۸۲ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بجنورد برای حضور در مناطق زلزله زده

دکتر ابراهیم زاده

در اولین روز پس از وقوع زمین لرزه در مناطق غرب کشور، ۸۲ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی جهت شرکت در فعالیت‌های جهادی اعلام آمادگی کردند.

به گزارش مفدا خراسان شمالی، معاون فرهنگی و دانشجویی و رییس ستاد اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی ضمن عرض تسلیت جان باختن شماری از هموطنان در حادثه زلزله غرب کشور، اظهار داشت: صبح روز گذشته اولین جلسه هماهنگی با هدف ساماندهی پتانسیل‌ها جهت یاری رسانی به هموطنان حادثه دیده تشکیل شد و از طرف ستاد اردوهای جهادی این دانشگاه به تمامی دانشکده‌ها فراخوانی در این خصوص اعلام شد.

دکتر "فریمان ابراهیم زاده" تصریح کرد: به فاصله زمانی کمتر از سه ساعت، ۸۲ نفر از دانشجویان دانشگاه به منظور خدمات رسانی و ارائه کمک‌های بهداشتی درمانی در مناطق زلزله زده اعلام آمادگی کردند که لیست این دانشجویان به ستاد مرکزی اردوهای جهادی وزارت بهداشت ارسال و مقرر شد به محض اعلام نیاز، با سازماندهی صورت گرفته در منطقه حضور یابند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی ضمن تقدیر از روحیه نوعدوستی، غرور ملی و جهادگری دانشجویان دانشگاه اعلام کرد: با توجه به درخواست‌های مکرر اساتید، دانشجویان و کارکنان داوطلب جهت شرکت در فعالیت‌های جهادی، متقاضیان بایستی به کارشناسان فرهنگی دانشکده ها و واحدهای تابعه مراجعه و فرم تکمیل کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.