سه‌شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۹

دبیر "کانون هنر" دانشگاه علوم پزشکی فسا:

شروع به‌کار نمایشگاه نهمین جشنواره فرهنگی در دانشگاه علوم پزشکی فسا

دبیر کانون هنر دانشگاه علوم پزشکی فسا از شروع بکار نمایشگاه نهمین جشنواره فرهنگی در دانشگاه خبر داد

دبیر "کانون هنر" دانشگاه علوم پزشکی فسا تقویــت فضــای پــر نشــاط، ایجاد انگیــزه و بستری مناسب برای بروز و ظهور استعدادهای هنری دانشجویان را از اهداف شروع به‌کار نمایشگاه نهمین جشنواره فرهنگی در این دانشگاه عنوان کرد.

به گزارش مفدا فسا، "جواد بیضاوی" دبیر "کانون هنر" دانشگاه علوم پزشکی فسا با اعلام این خبر بیان داشت: از تابستان سال ۱۳۹۶، پیگیر برپایی نهمین جشنواره فرهنگی در دانشگاه بودیم که خوشبختانه این نمایشگاه با حضور "دکتر فراهانی" معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، تیم وزارت بهداشت و هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی فسا افتتاح شد.

"بیضاوی" خاطر نشان کرد: تقویــت فضــای پــر نشــاط و انگیــزه فرهنگی و هنری در جامعه دانشگاهی، جلــب توجــه بــه مســائل مهــم جامعــه و کشــور و جهــان از طریــق فرهنــگ و هنــر و ایجاد بستری برای بروز و ظهور استعدادهای هنری دانشجویان را از اهداف جشنواره نهم است.

دبیر کانون هنر دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن دعوت از کلیه دانشگاهیان جهت شرکت در نهمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، افزود: این نمایشگاه که در سالن الحاقی دانشگاه برپا شده است، پذیرای آثار فرهنگی و هنری تمامی دانشجویان خواهد بود.

وی در پایان به این نکته اشاره کرد که کلیه اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نمایشگاه نهمین جشنواره فرهنگی دانشگاه مراجعه نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.