چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۲

در دانشگاه علوم پزشکی ایران؛

نخستین دوره مدرسه "سفیران مغز و شناخت" برگزار شد

سفیران مغز و شناخت

به همت انجمن علمی دانشجویی "علوم اعصاب صدرا" و با حمایت دبیرخانه استعدادهای درخشان و معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم‌ پزشکی ایران، نخستین دوره مدرسه "سفیران مغز و شناخت" در این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا ایران، نخستین دوره مدرسه سفیران مغز و شناخت، توسط انجمن علمی دانشجویی علوم اعصاب صدرا با حمایت ستاد توسعه علوم ‌و فناوری های شناختی، دبیرخانه استعدادهای درخشان دانشگاه علوم‌ پزشکی ایران و معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، به مدت ۸ روز در سالن آمفی تئاتر کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم‌ پزشکی ایران برگزار شد.

در این دوره که با استقبال جمع کثیری از دانشجویان رو به رو شد، ۴۵ نفر از دانشجویان با توجه به معیارهای در نظر گرفته شده برای شرکت در این دوره گزینش شدند .

هدف از این دوره، تربیت دانشجویان نخبه رشته‌های علوم‌ پزشکی، فنی مهندسی و .... با قابلیت ارائه و ترویج علوم اعصاب به منظور معرفی مغز و کارکردها و شیوه‌های ارتقای عملکرد مغز و پیشرفت‌های حوزه علوم اعصاب و شناختی بود.

گفتنی است، در پایان دوره افرادی که با موفقیت امتحان پایانی دوره را پشت سر گذاشتند، به عنوان "سفیران مغز و شناخت" برگزیده شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.