یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸

جلسه معارفه داخلی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه برگزار شد

معارفه دکتر کدخدازاده

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: جلسه معارفه داخلی دکتر کدخدازاده سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، روز شنبه 13 آبان ماه در محل اتاق شورای این معاونت برگزار گردید.

این جلسه با حضور دکتر پالش مشاور اجرایی و مدیر حوزه ریاست دانشگاه، دکتر کدخدازاده سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، دکتر خانی جزنی معاون سابق دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، کریمی مدیر روابط عمومی دانشگاه و مدیران این حوزه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر پالش ضمن عرض تبریک به مناسبت انتصاب دکتر کدخدازاده بیان نمود: از زحمات دکتر خانی جزنی معاون سابق دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در طی این مدت صمیمانه سپاسگزارم و به دکتر کدخدازاده معاون جدید دانشجویی و فرهنگی دانشگاه خیرمقدم می گویم و امیدوارم در امور محوله این حوزه موفق باشند. وی اظهار داشت: نشاط، جوش و خروش فکری و رفتاری دانشجویان به خوبی در حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه قابل مشاهده است و کارکنان شاغل در این حوزه به علت ارتباط مستقیم با دانشجویان با حوزه های دیگر متفاوت هستند. مدیر حوزه ریاست دانشگاه افزود: در مدت انتصاب دکتر خانی جزنی ما شاهد اتفاقات بسیار خوبی بودیم و وجودشان در این معاونت منشاء امور خیر شد چرا که ایشان مدیریت همراه با دقت نظر در کارها داشتند، به همین علت کمال تشکر و قدردانی را از دکتر خانی جزنی داشته و برای دکتر کدخدازاده با توجه به تجربه خوبی که از ایشان سراغ دارم، در این مسیر آروزی توفیق می نمایم.

 

در ادامه این جلسه دکتر خانی جزنی اذعان داشت: بنده با شنیدن خبر انتصاب دکتر کدخدازاده بسیار خوشحال شدم، چرا که باعث افتخار بنده است که در خدمت دکتر کدخدازداه هستم و جا دارد انتصاب شایسته دکتر کدخدازاده را تبریک عرض نمایم. وی گفت: در این مدتی که در خدمت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه بودم تمام سعی خود را نمودم تا کارها را بهبود بخشم و به بهترین شکل ممکن، به بزرگوار دیگری تقدیم نمایم تا او نیز در این مسیر گام های خیری را بردارد. معاون سابق دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در ادامه سخنان خود از دکتر آقاجانی به دلیل انتصاب دکتر کدخدازاده تشکر نمود و خطاب به دکتر کدخدازاده بیان نمود: بنده با تجربیاتی که در این چند سال در حوزه های گوناگون و به ویژه در حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه کسب نمودم در همه حال در خدمت شما هستم. وی در خاتمه سخنان خود از زحمات مجموعه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در این مدت قدردانی نمود.

 

در بخش دیگری از این جلسه دکتر کدخدازاده اظهار داشت: کار در حوزه دانشجویی و فرهنگی شرایط خاص خودش را دارد که انشاءا... با راهنمایی های دکتر خانی جزنی و حمایت های همکاران بتوانیم در خدمت جوانان برومند این دانشگاه باشیم. وی با اشاره به دوران طولانی مدیریت دکتر خانی جزنی در سمت های متعدد، بیان کرد: حضور ایشان در حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، قطعاً منشاء خدمات متعددی برای این حوزه بوده است. دکتر کدخدازاده در خاتمه ضمن بیان این موضوع که امیدوارم این راه را با یاری دوستان با موفقیت پشت سرگذاریم، تأکید نمود: ما را از دعای خیرتان دریغ نفرمایید تا بتوانیم به بهترین شکل در تحقق اهداف این حوزه موفق باشیم.

 

شایان ذکر است دکتر کدخدازاده ضمن بازدید از قسمت های مختلف حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، از نزدیک با همکاران این حوزه آشنا شد.

گزارش تصویری

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.